Väčší penis?

humienka5

aj maly saso dokaze spravit velky cirkus :) naucte sa prosim vas prijat sa taki, aki ste. aj ja mam male prsia a nedavam si ich zvacsit, zvykla som si na ne, prijala som to.

Emilius

chlapi prestaňte si zväčšovať penisy preboha hluposťami.. každy sme sa narodili s nejakým.. ženy uspokojíme či má 30cm či má 15 cm.. ani každá žena nemá prsia D/E...a sú ženy ktoré maju lentilky

RobiNo29

Ahojte neviete poradiť ako zväčšiť objem penisu a poprípade aj trocha dĺžku?? Moj penis meria 15 cm ale vidím že mojej žene by sa páčil väčší… vzdy ju pri sexe uspokojí ale možno by ten sex býval omnoho častejšie keby je väčší mala by viac záujem diky za radu.

RobiNo29

Ahojte neviete poradiť ako zväčšiť objem penisu a poprípade aj trocha dĺžku?? Moj penis meria 15 cm ale vidím že mojej žene by sa páčil väčší… vzdy ju pri sexe uspokojí ale možno by ten sex býval omnoho častejšie keby je väčší mala by viac záujem diky za radu.

Golisová

Keďže je Vimax napredávanejší prípravok na zväčšenie penisu, možno sa vám zíde zľavový kupón na tento výrobok. Nájdete ho na stránke -odkaz odstránený-