Väčší penis?

Pipíš

Čaute panstvo... len buďte spokojný s tým čo máte... pokiaľ sa naučíte poriadne narábať s tým čo máte tak to vám bude úplne stačiť... narodili ste sa tak prečo to meniť... také veci ako sú napr. tie tabletky žerú len hlúpy američania ktorý nikdy nebudú spokojný... tak prosím vás neopakujte po nich a ako som uz podotkol uspokojte sa s tým čo máte... :)

Teraklos

Len robte blbosti a potom mozte behat po lekaroch, ked vam odumru nervy, svalstvo, prasku zily, alebo nieco a moze sa to ukazata aj casom. Onanovanie tiez zlepsuje erekciu a spevnuje, tak robte len to a sexujte, aby ste pochopili o com to skutocne je.

Penisek

čaute mam 16 rokov a moj pennis ma cca 15,3 cm a neviem preco ale hanbim sa zato :D sice som este ani pohlavny styk nemal ale co mam urobit aby som nejaku babenku uspokojil aj s 15,3 cm aby my dala :)

martin999

Vyskusaj pripravok VIMAX (ja som ho kupil vo Velkej Britanni ale myslim ze sa predava aj na inzerciach ako predaj.sk)! Jedina vec co mi pomohla na zvatsenie penisu pretoze funguje na principe zvysenia krvneho toku do penisu a skutocne bol moj penis po par tyzdnov uzivania vacsi a sirsi. Vyskusal som uz vela pripravkov ale toto je vazne bomba !!! Bohuzial s pristrojmi skusenosti nemam ale liekov som uz vyskusal milion :) Penis sa mi za dva mesiace zvacsil z 15cm na 19 takze spokojnost:)

16rocny

Joj som bol stastny ze aky mam a po docitani toho tu som nasraty akurat mam naopak dlhy 17,5cm a len siroky 3,8 cm :( taka spilka kurňa

Budha

hmm taško podla toho gdo aku ma chorobu ja ted mám zapal a zase se my svrckol a mám 26 rokou takže neviem gdo si myslí že to tak neje s tabletkama.