Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa zbavit zavislosti na sladkostiach?

Príspevok v téme: Ako sa zbavit zavislosti na sladkostiach?
Alverde70

Ahojte vsetci chcela by som vediet ako bojujete proti nadmernej chuti na sladke?? :-) Stravujem sa celkom zdravo ale ked ma chyti zachvat na sladke tak to neviem ovladat a zachvilu mam v sebe tablicku cokolady a je mi jedno kolko je hodin :-D
Jem vela ovocia, namiesto cukru vsade pouzivam agavovy sirup ale aj tak ma aspon raz za tyzden chyti neovladatelna chut na sladke. Ako sa s tym da bojovat??? Dakujem za kazdu cennu radu ;-)

milia

som jedina ktora rozmyslala o tom, o kolko by bolo lahsie zit vo vazeni z pohladu rezimu, ktory by porazil moju chut v nevhodnu dobu? aj ked spachat zocin kvoli tomu sa nechystam

Imes

Ahoj, ja som bola tež závisláčka, ale potom som objavila Stéviu- normálna prírodná vec a je sladšia ako cukor 400x! A pritom nepriberieš, ja už ju normálne používam takmer do každého jedla, ktoré chcem ochutiť...kupujem si ju od firmy Tachyon Technology pharm z Bratislavy, lebo je lacnejšia a kvalitou sa vyrovná konkurencii...Ika

doubledog

proti chuti na sladke funguju horke latky, kedysi sa im hovorilo horciny
tie najdes v roznych horkych bylinach, co sa pouzivaju v cajoch na travenie

kop

Ja nechapem ako moze byt niekto zavisly na sladkostiach. Ja sladke vobec nejem, resp. len minimalne. Keby som to zral, tak mam isto o desat kil viac:-)
Theres nothing left for you to say, soon youll be dead anyway:-)

RNG

Rychlo absorbovatelne cukry a skroboviny, co sa za par minut v zaludku menia na cukry sposobuju skodlive cukrove vlny, na ktroe telo odpoveda vlnou inzulinu a potom sa cukor v krvi znizi natolko, ze nastane reakcia, zravost, tj to je podstata takzvaneho syndromu X, ktory vedie k tlstote, vycerpaniu pankreasu a cukrovke DM-2.
Obratte sa na potraviny s nizkym glycemickym indexom, ktore uvolnuju cukry postupne, tak ako to telo potrebuje, takze nebudete mat navaly hladu aj si usetrite pankreas
Tu ich mate uvedene plno
www.health.harvard.edu
tiez tu
www.alsearsmd.com

nellyy

škoda, že sa to tu zvrtlo týmto smerom, naozaj som si myslela, že sa dozviem nejakú radu ako si poradiť s chuťou na sladké...niečo čo mi pomôže na ceste zbaviť sa závislosti...

Nie nákupom koktailov...to pre mňa nie je cesta...hľadám niečo čo ma nebude stáť stovky €

No tak mám aspoň super receptík na nutelku :)

2Baska4

No pre mna je vyhodnejsie dat si rano koktejl ktory obsahuje XY vitaminov .mineralov,doda energiu a zasyti ma ... ako si dat cokoladu :) ale ano,sto ludi sto chuti :) ja mam chut na koktejl a ty na cokoladu :)

Alverde70

2Baska4

ak si vsimnes ja tu nikde nepisem o probleme, ze chcem schudnut nosim konfekcnu velkost 36/38 a chodim 3x do tyzdna cvicit len moj problem su sladkosti to je vsetko a chcela som to eliminovat. A urcite by som sa nepchala cely zivot umelymi kokteilami a ked prestanem tak naberiem dvakrat tolko. No ale kazdy sa riadi inymi zasadami ;-)

2Baska4

Alwerde : nechcela som sa vnucovat a robit spolocnosti reklamu ,,moje doterajsie vysledky su super,ja som nad mieru spokojna ...ok,tak papaj kazdy den cokoladu,ked si myslis,ze ti doda dostatok vitaminov ;) Len potom nechapem,ako chces zhodit kila,zbavit sa chuti,ked telo nema dostatocne vitaminy,mineraly......

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.