Som v situacii z ktorej neviem ako von

Príspevok v téme: Som v situacii z ktorej neviem ako von
lululaa

Ahojte chcem sa vas opytat na taku jednu vec..
Ide o to, ze som sa zamilovala do osoby, ktora je zadana..AVSAK..to ze je zadana som envedela..vyslo to na povrch az neskor..osoba do ktorej som zamilovana mi stale prejavovala naklonnsot, a taktiez ma tato osoba na seba namotavala. Vravela mi pekne veci, oslovenia, vsetko..vsetko..
Pokracuje to doteraz a ja viem ze nerobim dobre. Viem to...K nicomu medzi nami este nedoslo, aj ked ja si zelam aby ano..lebo toho cloveka MILUJEM. nedokazem s a ho vzdat aj ked viem, ze nie je single. Myslite si ze som zruda? rozbijac vztahov???? Lebo ten clovek mi vypisuje a vrvai ze mu je so mnou nadherne, ako so ziadnou inou..a tak si pomyslim ze aha fajn..dobre..rozid sa s nou a bude nam skvele!!! Avsak vzdy si to iba myslim..On nevie, ze to ze je zadany, mne sposobuje bolest..Nevie to..
Neviem sa ho vzdat..no na druhej strane nechcem sposobit bolest osobe, s ktorou je, osobe ktora ho miluje, a skotoru su cez 4 roky. Co mam robit? Nechcem sa ho vzdat, bez neho umriem..A nechcem sa h ovzdat lebo je nam krasne..

lululaa

takze nakoniec budem ja ta zla, nemoralna rozbijcka vztahov?
A preco sa hral nato, ze je single? Preco mi vobec pisal vsetky tie slova? Ktore normalny clovek ktory ma svoju polovicku druhej/druhemu nenapise????

Hrac

povedzme, ze by ju opustil kvoli tebe. Budes si 100% ista, ze po dalsich 4 rokoch sa scenar nezopakuje? Ale uz s tym, ze budes hrat v nom tu opustenu...