Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moja ex

tučnolist

pretože si ju mal asi veľmi rád... ale kedže sa to skončilo, nastala niekde (resp. v niekom chyba)... časom všetko prejde a ver, že čoskoro už budeš myslieť na inú mačičku čo ti poškrabká tvoju malú hračičku tam dole v nohaviciach :)

alza337

ja som sa tiež prednedávnom rozišla aj ja na nho myslím,aj mi chýba,no nato že tvrdil ako ma veľmi ľúbi sa správa ako pubertiak pričom už pubertiak dávno nieje..to ma dosť sklamalo úprimne..keby o mňa mňa bojoval viac,poslal mi kvety prišiel by za mnou do práce,prekvapiť ma skrátka keby urobil niečo čo v podstane nikdy nerobil..on to všetkko nechal na mna, aké jednoduché,..neviem kvôli čomu si sa rozišiel aj ty ale si max presvedčený že si urobil všetko preto aby si to zachránil?úprimne si nato odpovedaj ak nie tak sa nediv že ste sa rozišli..

MultiLevel

Nepises nic o tom, ako ste sa rozisli, preco, dovody...nic...z toho co si napisal sa neda nic posudit. Mozno si nezrely a preto sa nedokazes zmierit s rozchodom. Totizto, ak sa s niekym rozidem, musim mat k tomu nejaky dovod. A clovek, ktory je vyzrety tento dovod akceptuje a logicky si dokaze zdovodnit, ze vztah nema ani po naprave z oboch stran buducnost.
Neustale sa vracat k minulemu vztahu, chciet ho za kazdu cenu obnovit, hoci to z nejakeho vazneho dovodu skoncilo - nuz, bud si uvedomis co sa stalo a preco sa to stalo, alebo budes aj nadalej nestastny :)

iwa1

Nemusíš byť zalúbený...len si prežil strašne veľa vecí s ňou pravdepodobne...možno ti chýba, ale to ti v skutočnosti chýba byť s niekým...je to akoby len zvyk...aj ja to tak mám....nemilujem ho , len mi chýba, že nemám nikoho pri sebe...a prežila som s ním strašne vela času a tak naňho myslím...ale to po čase prejde...