Meska mi menstruacia 5 dni a o tyzden ma caka operacia mandli

Príspevok v téme: Meska mi menstruacia 5 dni a o tyzden ma caka operacia mandli
tulipan55555

Ahojte. Potrebujem poradit. Pred 2 tyzdnami som prekonala paratonzilarny absces na mandliach takze mi na krcnom doporucili dat mandle von. 21.marca t.j.buduci tyzden piatok ma caka operacia v celkovej anesteze, lenze mam taky problem ze mi uz 5 dni meska menzes ,robila som si aj tehotensky test ale bol negativny. Mam take divne pocity v podbrusku ako pred menzesom ale ovela menej bolestive a skor to zaboli len sem tam. Moze mat na to vpliv uzivanie antibiotik ktorych bolo v poslednych dvoch mesiacoch dost alebo mozem byt naozaj tehotna a mala by som zajst ku gynekologovi? Mozem byt operovana v celkovej anesteze aj ked som tehotna?

prezývka

5 dní nie je nič to môžeš mať ako podvedomú reakciu na zákrok a nemusíš si pritom ani uvedomovať nejaký stres. Záleží aj na tom či sa ti to už niekedy stalo. Ak si však chceš byť istá tak zájdi k doktorovi pretože pri uspávaní by to mali vedieť možno ti celkovú nebudú chcieť dať len lokálnu záleží na anesteziologovi. On musí usúdiť či by to mohol byť problém. Takže ak si myslíš že by si mohla byť tehotná zašla by som ku gynekologovi. A takisto by som si zistila že ak to dostaneš tesne pred alebo dokonca počas operácie či by aj toto nebol problém. Niektorým to vadí niektorým nie. Držím palce