Rady na zdravé chudnutie a zostavenie správneho a vyváženého jedálnička

Príspevok v téme: Rady na zdravé chudnutie a zostavenie správneho a vyváženého jedálnička
Lusinda1102

Dobrý deň. Volám sa Lucia a pracujem ako fitness trenérka. Venujem sa tomu už 4 roky a na základe svojich skúseností a úspechov som sa rozhodla pomôcť niekoľkým z vás schudnúť. Je to zadarmo !! mojím cieľom je pomáhať mladým dievčatám, ale aj ženám v pokročilom veku cítiť sa sebavedomejšie. Viem sa vžiť do vašej kože, pretože aj ja som začínala s nie veľmi lichotivou váhou. Tak smelo do toho a ja urobím všetko, čo je v mojich silách, aby som vám pomohla.
Stačí ak mi sem napíšete, že máte záujem a ja vám pošlem svoju e-mailovú adresu, kde ma môžete kontaktovať. Budem od vás potrebovať kompletný popis vášho jedálnička, váš vek, výšku, váhu a zdravotný stav. Podotýkam je to úplne zadarmo, tak to so mnou môžete skúsiť a ja sa vám budem snažiť, čo najlepšie pomôcť.

Lusinda1102

fitness_lucia@gmail.com
takto to bude jednoduchšie. Tento mail je vytvorený na tento účel. Tak vás poprosím, aby ste mi sem napísali vek, výšku, váhu a podrobný popis vášho jedálnička.