Bojove plemena

MultiLevel

Pes je len a len odrazom vychovy majitela.
Avsak dolezita rada - kym sa niekto rozhodne kupit akehokolvek psa, malo by byt v jeho vlastnom zaujme si zistit o tom plemene co najviac, rozpravat sa vela s ludmi, ktori maju toho isteho psa a az potom sa naozaj rozhodnut ci psa zaobstarat, alebo nie. Poznam ludi, ktori totalne nezvladaju vychovu psika a je to tym, ze nevedia s povahou psa pracovat! Prosto si zabezpecia psa a je im suma fuk, aky ten pes je...hlavne, ze je
Susedia mali huskyho, ktory im znicil vsetky ovocne stromceky, vyhrabal snad milion dier na zahrade, dohryzol nabytok, neustale stekal, skucal...Tak ho dali prec. Pritom si stacilo len nastudovat CO tento pes potrebuje a ako ho viest. A takychto je yx pripadov. Neberte si preto psa, kym o nom neviete dost informacii. Plus zvazte, ci dokazete takeho psa vychovat. Ak nie, radsej netrapte ani seba, ani psa...

blackmustard

Zakazal by som chov bojovych plemien a vsetky zijuce psy bojovych ras by som dal povinne utratit. Mojho otca taky psisko napado a vazne mu pohryzol nohu s dozivotnymi nasledkami. Prec s takou havedou. Su to psy zabijaci. Nikdy clovek nevie kedy sa v nich prebudia zabijacke sklony. Kolko deti a dospelych uz take psiska zmrzacili.

QeQe7

Podľa mňa je to iba na majiteľovi. Ak nemáš čas venovať sa mu a trénovať ho, je úplne jedno či máš bojového alebo obyčajného psa. Ja mám rotvajlera a je to kus výborného psa. Ale ak chceš mať bojového psa, musíš ho trénovať od malinkého šteniatka. Ale tiež dosť urobí aj genetika. Ak jeho rodičia sú agresívni tak môže byť aj ono.Je to len na tebe

kop

Ja si asi zadovazim vlciaka, aby som mal konecne pocit, ze mam pri sebe normalneho psa a priatela zaroven. Kocur sa snazi so mnou maznat, je zlaty, ale nema tolko rozuma ako taky vlciak, to sa musi uznat.

kop

V tom ti nedam za pravdu, lebo tie psy to uz maju v sebe, ze su sibnute. Preco mi po krku nikdy neskocil vlciak alebo rotweiler alebo dobermann???
My mame psov na strazenie a nie na to, aby sme sa im hodiny a hodiny venovali.
Naucit teriera alebo pittbulla nieco je to iste ako naucit staru babu po latinsky:DDD
Netvrdim, ze sa to neda:D
Najlepsi pes na strazenie je podla mna rotweiler, ten zabije vsetko, co prejde po dvore, ked strazi.

Deria

Kop, sibnutych poznam len ludi, ktori nevedia nic o psovi ale si ho za kazdu cenu zadovazia! Ani jedno zviera nie je hlupe, treba mu len rozumiet a to nevie kazdy.
Ak pes skoci po svojom panovi, je to len dokaz, ze sa niekde stala chyba vo vychove. Pes sa ani nema bit, z toho moze zostat akurát tak naruseny. Trpezlivy tréning dokaze z kazdeho psa urobit toho najlepsieho a najposlusnejsieho. Nuz ale to sa mnohym nechce, potom to aj tak dopadne.:(

kop

Bojove plemena su sibnuti psy, ktori sa tazko trenuju. Patria do ruk profesionalov. Preco ich vsak nechcu napr. policajti, ak su taki agresivni??? Lebo vedia, ze su to sibnuti psy, ktori sa tazko ucia.
My mame doma terierku, je to sibnuty pes, ona sa pusti hryzt do vsetkeho, vratane nas:-)
Mne raz skocila po krku. Ani som ju neudrel, lebo som si len pomyslel, ze by aj tak nevedela, za co dostala...

Deria

Pes je len taky, ako ho vychovame. Takisto toto plemeno vie byt pritulne a dobre ako ktorykolvek iny pes. Patri vsak rozhodne do skusenych ruk, nie je to nic pre zaciatocnika! Cez to vsetko, ze milujem vsetky zvierata, som za to, aby sa tieto rasy nechovali. Mnohe z nich sa casto dostavaju do tych nepravých ruk a tak bud clovek alebo zviera doplati na to, zial aj zivotom.

contesa

v nasom dome chovajú dvoch psov,bojove plemena pitbul. sú uplne v pohode, môžes ich aj pohladkat, na nikoho neutočia, ale je pravda, že zálezi na majiteľovi ako ich vychová, ja by som ti odporučila vycvik u skuseneho chovateľa, aby si ho vedela zvladnuť. potom by nemal byt problém.