Klebsiella Pneumoniae

elik9

Ahojky,též s tím bojuji už 8 měsíců...vždy mi v moči najdou klebsiella pneumoniae a už nevím,co mám dělat a jsem zoufalá...Jezdím vždy na URL na antibiotika do žíly a pak do 5ti dnů to mám zase zpět do moči...Nevíte čím to je,nebo co dělat?Díky moc.

RNG

Klebsielu pneumioniae vie velmi lahko znicit roztok citricidalu. Je to infekcia, ktoru vedia nase probiotika zncit dost lahko, ale ked pouzijes atb a znicis probiotika, tak tato nemocnicna/nocosomialna infekcia sa premnozi
en.wikipedia.org Roztok citricidalu ju znici v prinosnych dutinach bez problemov a pitie tohoto roztoku ju znici aj kdekolvek inde v tele. Odporucam doplnovat mikrolakniny a probiotika, pripadne davat malej colostrum, co pre dospelu vahu 70 kg odporucam 2 x 10 gramov praskoveho a pre ine vahy prepocitat v pomere vah.
Colostrum nemozno predavkovat, takze trochu viac nie je propblem

sebeka

Dobrý večer,
chcem sa spýtať "RNG", príp. iných, ktorí vedia poradiť čo s 4-mesačným bábom, ktoré je už 1,5mes. vkuse zahlienené, výsledky vraj všetky negatívne a dnes sa mi do rúk dostala zdravotná karta, kde som našla výsledky z rekta klebsiella spp. A ako tu čítam tak zrovna negatívny nález to nie je. Môže to byť príčina zahlienenia? Ako odhlieniť tak malého človiečika? Skúšali sme odvary zo sušeného lotosového koreňa, asi trochu pomáhal, lebo malinkej sa pustili hlieny aj cez nos a aj ich viac vykašliavala, ale po týždni žiadne zlepšenie, vkuse je zahlienená a navyše hodne grckala z toho, tak sme to prestali dávať. Vopred ďakujem za rady, inak máme už aj vstupné krvné vyšetrenia na alergológiu, v pondelok tam ideme (preto sa mi dostala do rúk tá karta, bo tam sú tie výsledky krvi, ktoré musím ukázať alergologičke).

RNG

Zialbohu rozne salicilaty su v roznych plodinach aj liekoch, takze mas problem.
Ale celkove sa mnohe problemy okolo alergii zvacsuju, ked mas zle travenie(nedostatok enzymov znamena zamorovanie tela), takze ti odporucam enzymaticke cistenie tela, nie len pouzivanie enzymov na travenie spolu s jedlom.
A sstma je casto vysledok dlhorocneho zahlienenia a roznych nakaz co z hlienov ziju.
Takze odhlienenie je prva vec, ako by som tvoje problemy adresoval, ci uz odhlienovacami ako serrapaptaza a NAC, a samozrejme citricidal roztok do nosa aj pit, tiez kokosovy a oreganovy olej
Ak vyhubis nakazy, moze sa zacat regeneracia plucneho tkaniva, na co ti moze pomoct adaptogen cordyceps, davka 2-3 gramy.
Inac kazdemu odporucam aj zvysovat si viralnu imunitu, lebo tie bestije sa vzdy pri ospabeni tela premnozia a rozne skodia, aj ked to casto na vonok nie je vidno. Napadaju vystelky organov, nervove obaly, pecen atd.A mozno aj plucne tkanivo.

Cokodorotka

RNG ani necakam, ze ma vlastny lekar podpori v alternativnej liecbe, myslim, ze to lekari nechavaju na samotnych ludi ako dalej budu riesit svoj problem, ked medicina nestaci, nie su jednoducho skoleni na to aby to podporovali,ozaj cest vynimkam. Neviem, ci ide o vzdusne alergeny...momentalne dlhotrvajuca polyvalentna alergia na lieky, konkretne k.acetylsalicylova a vsetko tomu podobne, kym som to zistila prezila som uz dva anafylakticke soky. Zistujem, ze aj v ovocii sa tato latka nachadza...comu nie som nadsena...

RNG

Hlieny mozu byt aj z alergii a ked sa vytvoria dostanu sa do nich rozne mikroby co z hlienov ziju, rozkladaju ich a vyrabaju pri tom drazdive/zapalove latky To samozrejme este posilni tvorenie hlienov a dokolecka dokola.
Preto pri zahlieneni treba adresovat aj pricinu tvorby hlienov, co mozu byt rozne mikroby ale aj rozne alergeny.
Na czdusne alergie odporucam pouzivat vacsie davky vitaminu C(3 az 5 gramov denne rozdelene na viacero davok) a quercitin, 3 x 600 mg.Pomaha aj serrapeptaza(3 x 120 000 IU) a NAC(2 x 600 az 1200 mg)
Samozreje kedze toto vsetko nie su patentovane lieky ale len potravinove doplnky, tak je velmi nepravdepodobne, ze ti v tom bude vediet bezny lekar alebo farmaceut pomoct alebo poradit. To je iny odbor ako to ,co sa bezne na skolach uci.

Cokodorotka

Ano viem, vsetko so vsetkym suvisi, telo pracuje ako celok, preto moj chronicky zapal dutin nemusi byt zalezitostou len dutin...problem moze byt uplne niekde inde.

Cokodorotka

RNG dakujem,ano docitala som sa tu z vasich prispevkov, ze oreganovy olej so spominanym carvacrolom je dobry odhlienovac, preto ho chcem vyskusat, Vincentka bude nadalej, rano cista voda s citronom, pocas dna aj protizapalove caje. V lete bude more a Tatry. Ked nevyliecim, aspon sa pokusim zmiernit...