Neustála bolesť hlavy

Príspevok v téme: Neustála bolesť hlavy
WasDasWas

Zdravím.

V prvom rade sa chcem ospravedlniť za to, že možno bude tento text troška dhlší, ale chcem aby ste chápali celú situáciu.

Už dlhšie ma trápi bolesť hlavy. Začalo to asi pred mesiacom a pol keď som bol chorý, (obyčajná chrípka) a pripisoval som to chrípke. O týždeň na to som bol fit, avšak bolesť hlavy neustúpila. Čo čert nechcel, týždeň po vyzdravení som ostal znova chorý a naďalej ma bolela hlava. Už odvtedy obehli 4 týždne, znova som zdravý, avšak hlava nie.

Bolesť ako taká je celkom zvláštna.. je to ten druh bolesti, keď pomykáte hlavou a bolí vás. Ani intenzita nieje strašná.. síce bolesť kolíše, raz bolí viac, raz menej.. ale bolí skoro nonstop. Asi vám ťažko popíšem kde presne.. ale približne v hornej oblasti.. a od stredu.. par centimetrov (2-3) dozadšie. Táto bolesť sa prejave aj pri vykonávaní nejakých činnostiach ako cvičenie...

Mám 16 rokov,denne vypijem 2 litre minimálne, pijem prevažne čaje (denne 3-4 ovocné) a čistú vodu. Musím v prvom rade spomenúť že už piaty mesiac pravidelne pondelok až piatok cvičím, venujem sa kulturistike, zapáčilo sa mi to a baví ma to. Berem aj nejaké veci na cvičenie, skúsil som ich na dva týždne vysadiť ale nepomohlo to. Cvičím aj popri tej bolesti, snažím sa nesústrediť na tú bolesť hlavy. Bohužial nieje to potom 100%.. Teda pravidelne sa aj stravujem. Kávu ani energetické nápoje nepijem, pred pol rokom som prestal. Spánok mám pravidelný 7-8 hodín tam je skoro vždy, v noci sa nezobúdzam. Počítač ma napadá ako posledná možnosť - oči mám v pohode, tie ma nikdy nebolia, ale strávim tu občas aj zo 5 zo 6 hodín. Snažím sa nájsť si iné denné aktivity posledné dni ako sedieť za počítačom.

Moja otázka je teda - nenapadá Vás niečo, čo može sposobovať moju bolesť hlavy, alebo ako to zastaviť ? ... verím že mi doporučíte lekára a ak to do pár týždnov nezmizne zjavne ho aj navštívim..

Ďakujem za prečítanie a poprípade aj za vaše nápady, názory.

Súvisiaci obsah

paaadre

zdravím.. barborka_mat.. ako sa volá ten revolučný prípravok od nemeckej firmy? nemáš tam už email.. mám ten istý problem už pár rokov a nikto mi nevie pomocť.. už som fakt bezradný.. každý den už asi 2 roky dosť silná bolesť a nemožem sa vobec sustrediť na školu a tak.. je to unavujúce.. dakujem

barborka_maťko

Dobrý deň,

ja trpím už od 13 silnou bolesťou hlavy, chodila som už ako dieťa na EEG, EKG, a kadejaké iné vyšetrenia. Každý mesiac som stala pre dverami neurologičky, ktorá mi nevedela pomôcť. Našťastie teraz po 8 rokoch sa môj problém s bolesťou hlavy vyriešil. Chápem, že nie každému môže tento spôsob 'sadnúť' ale mne veľmi pomohol.
Začala som piť Aloe Vera gél na pitie, kde prvý mesiac AV vyplaví z tela všetky toxíny, prebytočné látky, proste všetky škodlivé látky z tela. Prejavuje sa to aj tak, že sa budete viacej potiť, častá potreba na malú a pod. (lebo tie látky sa musia nejako vyplaviť von z tela). K AVgélu som pridala jeden revolučný produkt od Nemeckej firmy na odbúranie oxidačného stresu. Tento produkt by som odporúčila aj nepriateľovi, nedokážem to slovami opísať ako mi pomohol :) ako užívam tieto produkty + aj iné tak už 6 mesiacov som nepociťovala bolesti hlavy a to som ich mala denne po každom zobudení.
chcela som sa podeliť s vami o moju skúsenosť a možno vám to pomôže.

pre bližšie inf. -- mail odstránený --

lenulliatko

Boli ma kazdy tyzden hlava predtym to bolo raz do mesiaca a uz to graduje.v poslednej dobe pravidelne raz za 7dni a tento tyzden 3krat!stale prava strana zvraciam motam sa a neviem o svete a chce sa mi len spat.co je to?zjem tabletku pri stasti mi nezaberie a v horsom pripade ju vygrciam