Monitor 2014 - ja sa zrútim

Príspevok v téme: Monitor 2014 - ja sa zrútim
verca-82

Ahojte napìsala som monitor 2014 a vyzerá to sjl na 64% a matika na 75% . Všetci pìšu aký bol monitor ľahký a ja som porobila úplne blbé chyby . Ale to už nezmenìm . Psychicky to nezvládam a bojìm sa že ma nezoberú na obchodnú akadémiu v Považskej Bystrici . Ja budem stresovať dokedy nebudem prijatá a ani tomu neverìm že ma prijmú. Na vysvedckach mi prevladaju jednotku nejaka ta dvojka ale nemam trojky. . prosìm pomoooc .. ja to už teraz nezvládam .

Bubliii

Iwette, ja som písala monitor už dosť dávno (cca 6-7r dozadu) ale pamätám si že aj nám ho normálne rátali do priemeru a zapisovali do žiackej.

iwette

Ja sa chcem opýtať niekoho skutočne fundovaného, či je možné, aby učiteľka mohla dať monitor zo slovenčiny žiakom 8. ročníka a následne ho na základe percentuálneho vyhodnotenia aj oznámkovala a dané výsledky rátala do prospechu. Dávam do pozornosti, že je v podstate koniec školského roka, pričom napríklad moja dcéra má priemer známok zo slovenčiny 1,23 a práve monitor by jej mohol známku na vysvedčení zásadne zhoršiť. Je takýto postup legálny???

-LoL-

:D preco sresujes?? :D ved to nic nieje ja som pisal monitor v roku 2012 ... znamky same trojky a napisal som to presne ako ty SJL 64% a matika 75% a v pohode ma zobrali na školu :) NESTRESUJ škodí to :D

verca-82

Ja viem .. ja som sa na to vykaslala celkom lebo ucit sa mi nechcelo .. stresovala som preto lebo polka ludi co poznam napisala na 80% alr uz som okej .. diky Za podporu :)

Ellieeeee

decko zlaté čo budeš robiť na maturite? na prijmačkach na vyšku? na započtoch? na skuškach? na štatniciach?
ja som sa vždy pre všetko stresovala a teraz to ľutujem. lebo známky z vysvedčení, z maturity, body na prijimačkach, znamky na VŠ nikoho nezaujimaju. hlavne je to spraviť. tak kľuuuud a vždy si pamätaj, že bude aj horšie :)

sranda?

to si robite srandu dufam s touto temou? co ti mam ja povedat so skuskou s farmakologie, to su ine stresy a nie tam nejaky trapny monitor, ktory nikoho nebude zaujimat v zivote

demy

Ježiši to čo stresuješ? čo budeš robiť ked príde maturita? Ved to sa zrútiš....
NESTRESUJ! to vôbec nie je málo...ja som mala viac..skoro 100% a bolo mi to s prepáčením na hovno...
Za 2-3 roky sa na tom zasmeješ, ja to vidím z pohľadu vysokoškoláka, monitor bol nič, maturita trochu viac, teraz pri niektorých skúškach mi dobre riťou stíska...

monitor

ja som mala myslim skoro take iste percenta ako ty, na vysvecku som mavala 1ky a 2ky, na obchodnu ma zobrali .......na 100 % ta zoberu momentalne pocet ziakov klesa a skoly bojuju o kazdeho studenta, ak ta aj nezoberu v prvom kole tak v druhom urcite, viem co hovorim, na tu skolu co chces ist som chodila a uz mam aj par rokov po maturite takze jedine co ti mozem povedat je ze nestresuj 100% ta zoberu