Partner ho má prilis velkeho, co s tym?

Príspevok v téme: Partner ho má prilis velkeho, co s tym?
zbludiladusa

lúbime sa s partnerom,ale absolutne nam to neklape v posteli:(vím,že je to zlé,že by to tak nemelo být,ale je to tak.
čekali sme se sexom dlho,když sme to skusali,dokonca ma aj natrhol pri prvom sexe (moj uplne prvy styk),rana sa síce zahojila,a skusame odvtedy opat mít sexe,jenomže mne nepomáha když sem vzrušená,nepomáha když si vypiju,nepomáha nic,cítim,že partner má také veliké proporcie,které sú strašne pro mě velike.som uzka,donedávna ešte panna,a partner je velmi hruby,dokonca cítím,že akoby z mojej dierke "pretrčal".:(je to hrozne,nedarí sa nam milovat.
partner stráca trpelivosť,ale ja také,nevíme,co delat.som uvolnena,chcem to, a nemali sme jesťe normálny styk :(nedarí sa nam.vždy se do mne dostane len tak kusok,potom me to zacne bolet :(stále cítím,jakoby pretrčal,skusame všechno snad,nevíme,jak to rešit.potom ma bolí vagína aj týžden,páli ma:( po takomto "zakroku",neužívam si sex,mam z neho blby pocit zlyhání :(
asi nejsme pro sebe stvorení,ale lubime se,tak nevím :( co ted s tím,nechceme se jeden druheho len tak nechat .:(poradte prosím,máte poodbne skusenosti ?

zbludiladusa

sewie,ale povec mi,kdo by neočekáal bolest:(
tá je rirdozená,vím,že me to bude hrozne zase bolet
ono já mám takový problém,že pri predohre sem dostatečne vzrušená,všechno de jak po másle,sem zvlhnutá,uvolnená,ešte tak na prvý raz ho tam dá aspon na tych cca 5 cm,vtedy to jde,ale jakmile pocítim bolest,tak se moje pochva stáhne jakoby a už se tam nemoze po druhe dostat,nevím zda rozumíš,ale proste je to jakoby "ona cuvla " hoci já nechci.
a když to skusa na tretí,čtvrtý raz a na páty se už uplne zavrem,hoci me partner drazdi napriklad na prsiach a pod,ale jinak se dole uzavru,a nemozeme pokracovat:/

chápeš ?

cize odzadu poloha ?tak,že ja na čtyrech a on zezadu?ta je najlepsi,nejhlubší ?

čiže partner má skor delat krátke rychle vniknutia ,jako jedno vniknutie hluboke?pochopila sem správne?akože rychlo na začátek par cm,potom spatky,a tak ?
chápu dobre?

sewie

zbludila dusa,
ja si myslim ze ty uz proste ocakavas tu bolest a tym sa stiahnes este viac. tu by fakt pomohlo keby siel na to pomalsie. Aj po dokladnej predohre! Ja som bola vlhgka a vsetko a aj tak vzdy na zaciatku ked sa pokusal do mna dostat to neslo a mna to bolelo. tak sme zas museli trochu spomalit a bud som sa bola na vrchu a pomaly som si sama urcovala hlbku a rychlost az do kym " nepovolila":D(neviem ako to napisat inak:D) alebo sme to skusili odzadu-vtedy to islo tiez lahsie:). alebo proste misionar a on robil kratke a plytke a rychle vniknutia opat dokym "nepovolila"... dolezite je ze je to tvoje telo a ty citis co ti robi ci nerobi dobre, takze by si mala viest ty aby ti to bolo prijemne-ty vies kedy ta to uz neboli a on moze na to poriadne "pritlacit". ja si proste nenecham robit co mi nie je prijemne a co ma boli-okrem teda toho prveho razu, ale holt s tym sa nedalo nic urobit-bolest jak blazon nasledujuce dva dni:/

zbludiladusa

sewie a jak ste to nakonec dokázali,že te to nebolí už ?s takým velkym penisem?je to pro me hrozba:(
a pak se nedivím,proč se mi do toho nechce a nechýbí mi to:O holky,máte pravdu..:(

hm hm gynekolog mi to dal,ale nebola sem na kontrole,ale ted uzviam canesten krém,asi dvakrat denne,a pomohol !!! som spokojená,už necítim nič paliveho:) byla to jenom nejaka mykoza alebo co,to som mávala.je to normalka asi pri sexe,se to tam nejak dostalo.
a páleni pri močení som podpisovala nachlazení,kedze mam chronicky zanet moc.mechíre.a dala sem si brusinky a pak to prešlo:)už som v poradku:)

kokosovy olej ?važne ?to tak pomáha ? ten gel lubrikacny byl normalne z lekárny.obsahuje silikon a pod,ale je antialergicky,a nemyslim si,ze by mela nan alergii.:(ale mozem ho vysadit.aspn na jeden raz,ja sem vlhka i bez toho.
no zacervenanna vobec nejsem,jenom trošku me to pali a svrbí,ale už to ustává.

nevím holky,jestli i tak nebude problem v jeho hrubce,spíš jak vo mne.

sewie

zbludiladusa,

neboj sa, nemusis byt hned asexualna-ze ti sex nechyba moze byt tym ze si púroste este kvalitny sex nezazila. a si myslim ze co sa tyka toho ze je na teba prilis velky je hlavne preto ze si bola este panna-nielen ze si nebola zvyknuta na vacsi pennis, ale dokonca na ziadny! mne sa stalo to iste a tiez som si myslela ze je to v kely ale nakoniec sa to spravilo. par razov bolo na nic a teraz to celkom ide...
ak hladas nealergicky cisty lubrikant-odporucam kokosovy olej!-bio samozrejme.cisty kokosovy olej-nie krem alebo co! da sa kupit v DM. je to velmi dobra vec a da sa pouzit od varenia az po lubrikant:) je to cista prirodna vec dokonca to pomaha liecit niektore zenske problemy-nejake tie svrbenia, a pod. pomaha aj pri podrazdeni pokozky. samozrejme to nenavrhujem ako nahradu lekara! ale ak by fakt vysvitlo ze si alergicka na lubrikant-tak odporucam-mam vyskusane :)

hmm hmm

zbludiladusa

tak ked ti tie probiotika a striebro predpisal lekar, tak ok, asi to podla neho stacilo, ale bola si na kontrole ci sa t aj vyliecilo?? lebo vies, mozlo to tam ostat a v tom pripade by lekar nasadil nieco ine... lebo podla mna to ze ta to tam pali aj teraz, len pri sedeni a ani ste to uz dlhsie s partnerom neskusali, tak to urcite nie je z toho, ze ho ma velkeho. asi mas nejaky problem, ktory treba vyliecit a odstranit a nemyslim, ze to znamena, ze si asexualna, nic sa neboj :) nikomu by sa do sexu nechcelo, ak by ho to tak velmi bolelo.

jed pojdes potom k tomu lekarovi, urcite mu spomen uplne vsetko, co si spominala aj tu. od tych bolesti, cez palenie (aj mimo sexu), od bolesti pri moceni, az po otazku co sa tyka velkosti teba a tvojho partnera. predebatuj s nim vsetko, bude to len pre tvoje (vase) dobro.

ten gel nepoznam, ale ak je antialergicky, tak si nemyslim ze by mal vadit, ale tak ktovie, mozno zrovna tebe nesadol, tazko povedat. a tiez si nemyslim, ze by mala byt problem prilisna vlhkost, to jedine ak by si mala sama na seba alergiu, ale to pochybujem :)

co sa tyka toho, ze ti sex nechyba, tak vies ako sa hovori: Nepoznane nechyba ;)
ak si este nezazila sex taky, ze moze byt aj pekny a nie len bolestivy, jasne ze ti to nechyba, ked mas nanho len neprijemne spomienky, je to normalne.

a ako sa liecis?? co pouzivas?? skusala si aj preliecenie Canestenom?? mozno mas len nejku mykozu, ta sa prejavuje palenim, aj pri moceni, takym vysychanim, a aj zacervenanim. nie si zacervenana tam dole?? nemusis odpovedat :) len si to pozri ty sama :)

zbludiladusa

holky,jenomže mne nedal lekár nic na toho streptokoka,jenom te probiotika,a striebro,co sem aj využívala,u gyne.som ješte nebola,teraz som odcestovana v zahranici momentálne,a nemám možnost tam jit.když se vrátim domov,tak rozhodne pojdem.teraz ani s partnerem nejsem.
no i tak mám komplikace,páli ma pri močení dost.nevím,co to je:(neprechádza to.
snažím se to lečit.ale zatím neuspesne.
sexuologa zatím vyhledat nemozem,no pokusim se,jak naše pokusy budu opat bolestive,palive a neuspesne.

nevím,zda alergia na lubrikant-pouzívame jednu znacku -Ty a ja gél.nevím,zda znáte,bez parfumov,alergenov,antialergicky,vždy všechno se snažíme také používať,dokonca i ti kondomy.
snažíme se v čistote všechno vždy atd.
když budem o5 s partnerem,tak skusime to,samozrejme už s opatreniami,jaké sem opsala predtím.

hmm hmm -reakce-
máš ve všem pravdu.nejsem dostatečne uvolnená asi,i když se zdám vlhká,až mokrá.nemoze byt prilisna vlhkost inak tež problem??
premyšlím nad tím.
nemoze ma z toho pálit ??

pali me to hodne,az tak chladivo.aj ted.:( už se z toho asi obesím:(

partner na to ani nekdy nejde rychlo,ide pomaly,krásna predohra dlhá medzi nami,bozkavame se najprv,mazlíme,objímame a pod,až pak ideme na to,NIKDY sme nešli na to bez kvalitnej predohry :( nehovoriac o kupeli,masáži vzajomnej atd :(
vždy partner se pokúši mit sex,až když sem vlhká a pripravená,no ja som pripravena asi jenom fyzicky:( psychicky asi vobec,alebo možna nemam chut,ktovie:(možno sem asxuálna v konečnem dosledku:(
lebo mne nejako extra ani sex nechybí,ani nic takového.mne stačí mazlenie,bozkavaní,objímaní :(
a pod
jenomže partner vyžaduje všechno už ted ://///
partner je jasné,že se hnevá,když mi to nejde ani po kvalitnej predohre a pod.a ješte je taky veliký a hruby:(
nedivim se mu,
najlepe by bylo,kdyby si našel inu holku,ktora by mu všechno poskytla..

MultiLevel

Suhlasim s "hmm hmm" a dodam, ze Zbludila dusa si urcite ziadneho streptokoka nevyliecila probiotikami :D To prosto nie je mozne! Pisala som ti, aby si sa spytala RNG, ako si preliecit streptokoka....urobila si tak? :) A naozaj nerozumiem Zbludila, preco si este nebola okrem gynekologa aj u nejakeho ineho doktora? (sexuolog...) Alebo ti krivdim a bola si? Pochybujem :) Treba zajst k nim a otvorene hovorit o tomto probleme. Az vtedy sa vyluci alebo potvrdi ci je chyba na tvojej alebo priatelovej strane...