Partner ho má prilis velkeho, co s tym?

Príspevok v téme: Partner ho má prilis velkeho, co s tym?
zbludiladusa

lúbime sa s partnerom,ale absolutne nam to neklape v posteli:(vím,že je to zlé,že by to tak nemelo být,ale je to tak.
čekali sme se sexom dlho,když sme to skusali,dokonca ma aj natrhol pri prvom sexe (moj uplne prvy styk),rana sa síce zahojila,a skusame odvtedy opat mít sexe,jenomže mne nepomáha když sem vzrušená,nepomáha když si vypiju,nepomáha nic,cítim,že partner má také veliké proporcie,které sú strašne pro mě velike.som uzka,donedávna ešte panna,a partner je velmi hruby,dokonca cítím,že akoby z mojej dierke "pretrčal".:(je to hrozne,nedarí sa nam milovat.
partner stráca trpelivosť,ale ja také,nevíme,co delat.som uvolnena,chcem to, a nemali sme jesťe normálny styk :(nedarí sa nam.vždy se do mne dostane len tak kusok,potom me to zacne bolet :(stále cítím,jakoby pretrčal,skusame všechno snad,nevíme,jak to rešit.potom ma bolí vagína aj týžden,páli ma:( po takomto "zakroku",neužívam si sex,mam z neho blby pocit zlyhání :(
asi nejsme pro sebe stvorení,ale lubime se,tak nevím :( co ted s tím,nechceme se jeden druheho len tak nechat .:(poradte prosím,máte poodbne skusenosti ?

zbludiladusa

jeho míry,no pokúsim se,i když nevím jestli sú to úplne správne míry...delka- 20 cm v stoporenem stave,a což je horší,tak to je jeho hrubka,ta mi hodne vadí! obvod penisu má 13,5 na zaludi a ešte postupne se zhrubšuje -myslím na takych 14 cm v strede.
:(:(
a je to pro me moc :(
nevím zda je to až tak vela,ale me to vadí,kedže sem byla panna:(a dokonca sem predtím ani nemasturbovala ani nic takového.

multilevel myslíš,že v čem bude chyba ?ve me ?

ale vím,že moje psýcha se ruca i muj vztah
neviem,zda se streptokok prelečil uplne,používala sem i mastičky ruzne atd,lebo me to hodne pálilo,ale potom to ustalo.ono problem možna že je i v tom,že mam slabu imunitu hodne,kvolu tomu,že sem brala ATB staršne vela :(
partner byl na vyšetrenich -nema streptkoka v hrdle,robili mu dvakrat stery !:(
znie to kruto,ja vím,sem si toho vedomá,jenomže se obavam toho,že i když zmením partnera tak to bude to isté ,jak je chyba nejaka ve me
inak ješte k tomu streptokokovi-tak gynekolog mi vtedy nedal žádnu lečbu,rekl,že je to OK,že pri takychto nalezech se nic nedáva.tak ja nevím:(

MultiLevel

zbludila dusa, netusim co ti este poradit. Na toho streptokoka ti moze dat par rad RNG. Popripade si pozri nejake jeho rady v inych temach, ako bojovat proti podobnym veciam. S tym co opisuje (probiotika, koloidn.striebro) neviem ci si si streptokoka dostatocne preliecila....Ja osobne pochybujem, aspon podla toho, co som uz od RNG citala k tejto teme.
Inak, ak ma tvoj priatel streptokoka v puse, preliecit by sa mal aj on. Opat k tomu vyuzite rady od RNG.
Neviem uz naozaj co ti ine poradit. Vylucila si latexove kondomy, doktor ti nezistil ziadnu infekciu, ak neratam toho streptokoka...Skuste sa este obaja preliecit, zajdite OBAJA za odbornikom a spolu rieste tento problem. Ak sa casom ukaze, ze jedina chyba je v tom, ze ho ma velky, tak bude lepsie ak vztah ukoncite - znie to kruto, ale nikdy si ten sex spolocne neuzijete a zjavne bez neho to nepojde.
Ja si vsak nemyslim, ze chyba je len v jeho dlzke, ale to je len moj nazor...K tomu vsetkemu, ked sa budes preliecovat, skus zmenit dlhodobo aj stravovanie

axbxc

Ahoj,však daj miery partnerovho penisu a porovnáme so štatistikou priemerov,či je extra veľký alebo ty máš úzku vagínu,ktorá sa dá chirurgický zväčšiť.

zbludiladusa

MultiLevel jenomže my používame jenom bezlatexové kondomy od začátku:D iné bych ani nepoužívala...vždy jenom taketo..bez latexu,a aj tak ma po nich hrozne páli,to trenie jakoby ma pali..
ale když sme naostro skusili raz,tak ma palilo,sice menej,ale palilo.
to palenie je dost desivé:(
netuším,kdy prejde
moj partner mi rekne,že už sa ovladal dost dlho,pre neho je tezke hodne se ovládat,hoc se snaží.víš,sme spolu roky,a a až ted sme začali sexuálne skutečne žít,tak proto je partner takový už -uponahlany...
snazí se ist na to najprv pomalu,jemnejšie,ale pak se rozvášní a nedokaže sa exra ovládat,a kedze je dlhy a hruby,tak mi vzdy poblíži:(no nebude to samozrjeme jenom tím..to je mi jasné ..
nevm,v čem moze byt chyba,byla sem pred časem na gynde,robil mi výtery,nic nezistil,len streptokoka agalatiae ojedinele (pálilo ma tovtedy hodne,ked som tam s tím byla-streptokoka sem dostala po tom,jak ma partner spravil pusou),streptokoka som však léčila jenom probiotikami,koloidnym stribrom,nicim jinym,a na chvílku to ustalo,to bylo asi pred rokem...pak pred pol rokom sme s partnerem začali skuset styk ..a začalo me to hodne palit,nevim,zda to bude s tím spojene,nebo ne,myslím to pálení
a je pravda,že partner už na me hodne tlačí,:( ako nedivím se mu fakt :(ale na druhe strane by ma mel chápat :(no nedokáže to:(mrzí me to hodne,lebo není to má vina,že to proste nejde.

MultiLevel

a este jedna vec - "hodne" ta miluje, ale nechape takym veciam a je prenho tazke sa ovladat...nuz, na toto by ti moj chlap povedal, ze ovladat sa je lahke, len to musi chlap chciet a snazit sa o to...Ak ta tak miluje, mal by ta co najviac podporovat, lebo natlak z jeho strany urcite neprispieva k tvojej pohode. Chapem, ze ho to uz dlhsie deprimuje, ale kym to nevyriesite, su aj ine sposoby ako sa navzajom sexualne uspokojovat...

MultiLevel

Zbludila dusa, naozaj netusim v com by mohol byt problem. Nie som doktor. Preto ti odporucam navstivit gynekologa a vsetko s nim prebrat.
Ak ta to s kondomom pali, pozor, moze ist o alergiu na latex. Prave preto sme ich my prestali pouzivat, aj mne sposobovali problem....
nechapem preco ste ich uz davno nevymenili za bezlatexove ked ta to po nich pali.
A ja som sa pri bolesti nijak nepremahala, prosto odisla...I ked po dlhsom case, ale prestalo to. Avsak spozorovala som jemne palenie, ktore skoncilo hned ako sme prestali pouzivat kondomy...
Zajdi fakt za odbornikom

zbludiladusa

MultiLevel ale ako si premohla tie bolesti??pro me su neznesitelne:(
a to pálení také,asi proto,že používame kondom:(proto me to páli,
ale partner je od prírody taky drsnejší a vôbec,de na to strašne rýchlo:(respv začátkech to tak nebylo,šel pomalu,snažil se,ale ted ho to už omrzelo.ja mu už rikam mnohokrát,že nech je jemnejší,ne rychly a tak :(
ale on říka,že je ťežké se ovládat už po tolkych letech:(kdy sme nemeli poradny sex :/lebo ma hodne miluje
on nechápe takym vecím:(
nevravím,že je nejaky drsnak,ktr.ho tem strčí a na nic nehladí,to ne...ale zase neni ani jemný :(

takže nebude problem v jeho hrubce ??? mi chcete rict ??musí sa pochva prispusobit ?

MultiLevel

zbludila dusa, skuste este vyhladat nejakeho odbornika...
Penis mu nikto nezmensi, ale moze byt chyba prave na tvojej strane. Takze je tu namieste vysetrenie a poradenie sa s odbornikom. Ja som si tiez myslela o partnerovom penise, ze je pre mna neskutocne velky. Tiez to bol moj prvy sexualny partner a zdalo sa mi, ze je prilis velky. Aj pri prvom, neskor druhom, tretom, stvrtom, mozno aj siestom sexe som pocitovala bolesti, ale tie sa postupne stratili.
Pises, ze ta to aj pali....v tom pripade moze ist aj o nejaku infekciu a to nema nic spolocne s dlzkou penisu! Naozaj by si sa o tomto mala porozpravat s odbornikom, popripade skus na nete najst nejake info od zien, ktore prekonali to co ty.
Partner ma isto z toho nervy, ale MUSI byt nezny a pomaly. Prosto musi, aspon teraz! Milovanie predsa nemusi byt len drsne a rychle, naopak, teraz si vychutnajte to pomale a neskor moze prist na rad nieco divokejsie. Ale kym ti pretrvava tento problem, tak nesmie byt na teba moc rychly.

zbludiladusa

nechci se s ním rozejít,protože mi nezalezi na tom,jakeho ma vtaka,sex pro me neni dolezitý,kdyby byl,tak by sem s ním už dávno nebyla a ani on se mnou.
nechci ho opustit,ale nejde to ani takto dál :(
presahuje to únosnú míru :(

on je nervozny,podrazdeny:(stále kvoli tomu
dokonca nekdy už stratí trpezlivost a je ku mne drsny a rychly :( a vobec nejde na to pomaly...
lebo je hodne nadržený.
s ním to je naozaj ťežké,vím,že on to chce,moc moc se mnou,aby to bylo normální a pod.respektuje ma,ked to nechci a tak,to nemozem rict,ale když se k tomu dostaneme,tak není vobec nežný,anijemný,ide na to skor drsnejšie nebo rychlo prilis.i ked teda predohru máme dost dlhu,vždy ,snaží se me robit rukou parkrat ,prsty a pod,bozkavat me.po celem tele,lenže som už aj vzrušená moc,ale nejde to,ani tak,som priis uzka nanho :(
a nejde o uvolnení,ani nic takoveho,lubrikant je zaklad,bez toho,by sme se ani nehli,nepomaha ani alkohol,ani pohoda,nic :( nejde to jednoducho .sme z toho vazne bez sebe zufali,ini lideé si to užívají a my se tím len trápíme,proto to omezujeme jak to jde.teda z mé strany ,je to len fakt sporadicky,lebo me to hodne bolí pak a pálí :( nedá se to vždy delat ..
on by to nejradeji chtel 10-krat do dne :( má vs ebe takú sexuální sílu :(

mám pocit,že se mi rúca celý vztah

sexuolog

najdite si inych partnerov takto sa budete len trapit teba to bude boliet a nich z toho nebudes mat a on si tiez neuzije lebo stale bude musiet ist nato pomaly a opatrne.
tu to mate zenske chcete stale chlapa s velkym a aha aky moze byt pre vas velky vtak problem a utrpenie.
alebo mu ho skus orezat ako mrkvu inu moznost tam nevidim ty budes sirsia jedina tak po troch porodoch ak vobec budes.
ja vidim riesenie v zmene partnerov.