Lenivost? Depresia?

Príspevok v téme: Lenivost? Depresia?
detonator

Mam divny pocit zo seba, dlho som pracoval sam, zivnost, kancelarska práca, bez kolegov, potom som par mesiacov nerobil..zrazu som sa zamestnal a neviem si zvyknut na pracu a ludi..., pri styku s ludmi ma boli hlava, akoby som dostal blok, zatiahne mi hlavu a nemam chuť nič robiť, nič s nimi pracovne riešiť, povazujem ludi s ktorými pridem do styku za niečo menej ako som ja...ale ja to tak nechcem....nemam pravo byť taký...brať tak ludí...citim sa unavený psychicky...niekedy zaspávam počas dňa... pravidelne cvičím, športujem, starám sa o seba...ale tuším že moja psychika nie je ok....možno mam o sebe vysoku mienku a chcem od života viac ale neviem ako to zmeniť......dufam nemam nejaky druh depresie..lebo ma porazi...

kukucko

Musis bojovat, len tak budes mat uspech. Ak sa poddas, psychiater Ta len ubije a lieky dorazia ... A potom budes hnit tam dole ... a nehavat sa klamat neprirodzenym optimizmom.

detonator

neviem prečo ma nebaví počúvať bezvýznamných ludí...rád počúvam ludí čo niečo dosiahli, dokázali, ale takto nemôžem fungovať..., a v robote je plno trtkov...ja viem že uspech neuspech, tak sa ludia nedelia....boli ma hlava, neviem sa sustredit...riesit veci,ked myslim na to, že pracujem kde pracujem...za 700 eur mesiac, to je nič..to kamoš rozbije za 5 dní...a ja nechcem vymeniť kamošov čo niečo dosiahli za bežných ludí...

detonator

ja sa ludi nebojim...len ma sere ze mi to nevyslo co som robil a musim robit pre štatnu spoločnosť a novu myslienku na biznis nemam, tak sa tam serem s tymi zatuchnutymi ludmi co tam seru už 30 rokov a je im dobre...a ked som zaj..bany v praci, mam depresiu...neznasam nikoho pocuvat, ani nepocuvam...sam rad konam...

detonator

asi som si dal latku vysoko...ja sa musim uvedomit...boze pendlujem medzi roznymi ludmi....bohatymi, ktorym sa chcem priblizit a beznymi ludmi v praci , ktorych mam u riti, viac menej ich nepočuvam...neviem prečo ma tak tie prachy berú...su sku...vene...no ak to takto pojde dalej tak ma j..bne asi...ked budem len mamonárčiť v myslienkach....myslite , že mam maniodepres?? Proste chcem byť uspešný v živote, ale...neviem či na to mám až tak dalej ísť....podnikal som...asi v zlej oblasti...život z provizii je o ho..vne...a nemam novu myslienku na iny biznis...

bubububu

aj mna strasne znechucuju ludia. bojim sa ich. nerada riesim problemy s ludmi. radsej sa uzavriem,lebo pomyslenie, aka bude komunikacia mi robi uzkost a neviem to prekonat. podla mna chod za psycho asi logom.

detonator

aj som si myslel socialna apatia..., napadlo ma to davno, ale nepriznal som si to..., OK zletím z výšav...uvedomím sa....ano može to byť aj neuspech z jedneho projektu podnikatelskeho..ale aj nevera, ktora sa mi občas prihodí...niekedy neviem fakt čo robím....resp. neuvedomujem si dôsledok...mám či nemám ísť za psycho??

kukucko

Je to depresia. Dovodom je socialna apatia. Casto to byva z dovodu neuspechu ale u Teba je to asi i nieco ine.

Skus byt priatelskejsi ku kolegom, navstevuj viacej kamosov a kamosky, jedz banany a chodievaj casto na slnko, na prechadzky. A pojde to i bez psychiatra ...