Tetania

Príspevok v téme: Tetania
sisa5

Dlhšie (pol roka) chodím po lekároch. Zvyšoval sa mi tlak a mala som aj chvíľami búšenie srdca (tep 170)sprevádzané závratmi. Nebolo to vždy spolu aj búšenie, tlak, závraty, iba niekedy. Stále ma pobolieva ľavá časť hrudníka, rameno a lopatka. Pred menštruáciou 1-2 dni to bolo horšie. Neskôr sa mi to zhoršovalo v čase ovulácie. Výsledky gynekológie sú negatívne. Vyšetrením štítnej žľazy zistili autoimúnnu tyreoditídu bez liečby. Čo sa týka chrbtice odblokovali mi dva stavce. Neurológ mi predpisuje lieky Myolastan, Guajacuran, Xanax, a dlhodobo Ronal. lieky neužívam. Chodím na akupunktúra a stav sa mi trochu zlepšil. Chcela by som vedieť, či má niekto skúsenosti s tetaniou. Totiž test na tetaniu som mala pozitívny. Lekár mi povedal, že je to narušenie pH v krvi alebo organizme a je potrebné hlboké dýchanie alebo dýchanie do sáčku. Lieky vraj na to nie sú. Aj moje zdravotné problémy môžu byť z toho. Má niekto s touto "chorobou" skúsenosť? Ako sa dá stabilizovať, pripadne odstrániť napr. bylinami, cvičením,...? Pýtala som sa, či by mi pomohol psychológ. Vraj nie. Tlak a tep mám sem tam skákavý, raz vysoko a raz trochu nižšie. Ďakujem
---------------------------
www.zdravie.sk

[zruseny12]

josh,ale ja som pocula,ze nie na 1x sa HELIKO...vylieci...mozno,ze si sa mal liecit dalej na neho...a brat inu kombinaciu antib.
uz neplanuje ist na hadicku?a ten zapal bol coho zaludka?minule si pisal...
kiez by ti ta voda pomohla...
ja som vcera bola v osteocentre,tak musim uplne vynechat mliecne vyrobky mlieko a vyliecit sa z gastritidy...a o pol roka sa uvidi,ci sa mi este bude tratit vapnik,ci uz to bude ok...
mne,ze poskodila creva mliecna bielkovina KAZEIN...a moze to byt pravda,ked som na nu alergicka a ja som dost mliecne vyrobky pouzivala v kuchyni...vsade.....

[zruseny12]

...presne,a viem porovnat,ked som bola zdrava a teraz ked mam problem...tak nejake vyborne vysledky mi nenahovoria,ze som zdrava,ked sa citim na umretie...
...no,ale uz je tomu dufam koniec...
takze ty sa tiez uz dlho trapis,a kedy ides na ten tetanicky test?uz si aj objednany?

josh1

mas uplnu pravdu...ja sa citim tiez uplne na dne...ked mam vysledky vysetrenia dobre a citim sa pritom maximalne zle...clovek by sa mal tesit ved podla vysetrenia je zdravy...ale my vieme aky je to pocit ked sa niekolko rokov clovek trapi s nejakymi problemami a bolestami a uz sa nevie dockat kedy konecne zistia co ti je a len nech sa to lieci...ja mam s tym bohuzial tiez skusenosti :-((( a co ma este dorazi ked nieco zistia vyliecia a problem aj tak ostane...ale niekomu to ide lahko

[zruseny12]

stalo 500sk,teraz neviem,lebo som nebola dlho,ale chystam sa az sa vyliecim z helikob.ako dlho?zalezi asi na kazdom lekarovi,ako ta bude dlho drzat...atd.je to individualne...

[zruseny12]

josh....ano,mne to mikrosk.vysetr.krvi pomaly zachranilo zivot...zistili mi stress v tele...velmi malo vit.sk.B atd./vtedy mim lekar predpisal aj doplnky na silne kosti/...a najlepsie je na tom to,ze to robia pred pacientom...takze si to mozes porovnat pred branim doplnkov ,a po brani ked ides na kontrolu,ako sa krv meni...ja som bola ako troska,ked som tam sla,a postupne sa mi zacalo zdravie a krv zlepsovat...ale jasne,ze nie je to len toto,len cast...pomohla mi aj hadicka,ortoped,neurolog.-tej som tu mokrosk.kvapku krvi ukazala a suhlasila s touto liecbou/odmietla som brat AD,ktore mi predpisala,tak to pochopila/...diky,za drzanie prstov-moc sa mi na nu nechce,ale musim...ked chcem byt zdrava...ja zasa ti drzim prsty,aby ten tetanicky test ti vysiel,tak aby uz konecne sa ti polepsilo...a aby si sa mohol zacat liecit...
...ja ked idem na nejake odbery,tak nejak sa ani nebojim,a som radsej ked sa nieco najde,lebo aspon ma clovek nadej sa zacat liecit a bojovat s tymi mrchami,co nas napadnu...
...najhorsie je ked ti je stale zle a vysledky su vyborne-tak toto neznasam...:0((((....

josh1

to mikroskopicke vysetrenie krvi je zaujimave...este som o tom nepocul...a zda sa ze tam aj dokazu aspon co to zistit o zdravotnom stave ....a kam sa dalej uberat...najviac ma zaujimaju tie tetanicke testy...ked nieco nove zistim dam ti vediet :-) drzim palce na tej hadicke...bude to asi iba kontrola...tak nech dopadne dobre

[zruseny12]

jasne,kazdy musi pocuvat aj svoje telo...a podla toho sa zariadit...no,nezavidim ti tie hadicky...ja mam ist po 2xna hadicku, ale ma to vobec netesi...:0((((....
ja som mala silny zaludok a aj creva...niekedy...
ja pijem acidko aj nadalej,lebo necitim sa po nom zle,aj pravu bryndzu jem...len sa vyhybam mlieku,syrom a vsetko ,co obsahuje mlieko...tiez si chcem kupit to koloidne striebro-preventivne...
mne zatial ta unava opadla,a uz nemam take oci opuchnute nerezu ma,nepalia.../len by som to nechcela zakryknut/
...takze ty tiez uz dlho bojujes a snazis sa prist na to ,co ti je...ja uz to scasti viem...

josh1

je to oki...co sa tyka odpovede...mne nezistili nic co sa tyka mlieka, ani celiakiu, aj pankresticka elastaza bola v nrome a predsa ho nemozem pit...ani jogurty...boli ma brucho po nich...no kupujem si teraz aspon ten jemny jogrt iba 120g, Dobra mama :-) od jednej firmy...tolko znesiem,,,

na hadicky som sa nachodil uz strasne vela a prestavam im verit...lebo na nich chodim od 14 rokov a mam uz 32...takze toho bolo dost...najprv vred na dvanastorniku...potom helicobacter...potom zapal a potom reflux...no podla mna za vsetkym je HELICOBACTER...pokusam sa teda doliecit, este si objednam striebornu vodu..a uvidim...