Tetania

Príspevok v téme: Tetania
sisa5

Dlhšie (pol roka) chodím po lekároch. Zvyšoval sa mi tlak a mala som aj chvíľami búšenie srdca (tep 170)sprevádzané závratmi. Nebolo to vždy spolu aj búšenie, tlak, závraty, iba niekedy. Stále ma pobolieva ľavá časť hrudníka, rameno a lopatka. Pred menštruáciou 1-2 dni to bolo horšie. Neskôr sa mi to zhoršovalo v čase ovulácie. Výsledky gynekológie sú negatívne. Vyšetrením štítnej žľazy zistili autoimúnnu tyreoditídu bez liečby. Čo sa týka chrbtice odblokovali mi dva stavce. Neurológ mi predpisuje lieky Myolastan, Guajacuran, Xanax, a dlhodobo Ronal. lieky neužívam. Chodím na akupunktúra a stav sa mi trochu zlepšil. Chcela by som vedieť, či má niekto skúsenosti s tetaniou. Totiž test na tetaniu som mala pozitívny. Lekár mi povedal, že je to narušenie pH v krvi alebo organizme a je potrebné hlboké dýchanie alebo dýchanie do sáčku. Lieky vraj na to nie sú. Aj moje zdravotné problémy môžu byť z toho. Má niekto s touto "chorobou" skúsenosť? Ako sa dá stabilizovať, pripadne odstrániť napr. bylinami, cvičením,...? Pýtala som sa, či by mi pomohol psychológ. Vraj nie. Tlak a tep mám sem tam skákavý, raz vysoko a raz trochu nižšie. Ďakujem
---------------------------
www.zdravie.sk

[zruseny12]

mizantka,jasne to trpnutie je tetanniou,ale clovek si casom zvykne,ze?musime mysliet pozitivne,lebo inak by nas to uplne zvalcovalo...pekny zb.dna ti prajem....

mizantka

mariaa - celkom to ujde, nestazujem si zatial :)) jasne, mam niekedy stavy,ale tie asi suvisia s tou tetaniou.trpnutie a tak.bolo aj horsie :)

RNG

mariaa, tolko ta budu vysetrovat, sondovat, az ti nieco narusia.
Jednej z mojich kamaratok tak vysetrrovali zlcnik, ze z 2 hodinoveho vysetrenia v nemocnici sa stal 3 tyzdenny, ked skoro umrela. Samozrejme, lekari na vsetko mali vysvetlenie, len nie na to, ze ked tam isla bola v podstate zdrava a mala trochu bolesti zlcnika a ked vysla bola len kost a koza.
Pricom jej cely problem bol zapal zlcnika , neskor jej zistili(ini lekari, zaoberajuci sa prirodnymi metodami) zapal pecene a vyliecili ho protokolom dr Berksona.
Samozrejme to mohli nasadit bez sondovania, lebo videli, ze ma v krvi pecenove enzymi.

[zruseny12]

mozantka,no to bolo asi s toho,ze si bola v stresse,preto ti ruka trpla....dnes prave idem na to vysetrenie a az do tenkeho creva cez usta..:0((((....no ale ako pises,a nemam inu moznost,musim to absolvovat....tak sa maj krasne a potom dam vediet ako som dopadla,ked prezijem...:0))))....

mizantka

jooj to vysetrenie zaludka vraj neni prijemne,ale tak co by sme neurobili pre nase zdravie :)) u mna to celkom ujde, bolo aj horsie.len som da vcera dost rozculila,asi az do nepricetna a zacala mi trpnut ruka a tak..ale som sa potom vyplakala a preslo to.a uz je fajn.inak sa uz neviem dockat,kedy dojdem dom. :))

[zruseny12]

MIZANTKA,ANO SOM OK,LEN DNES MI BOLO TROCHU SLABO,ALE UJDE TO UZ TERAZ...BOLA SOM V OSTEOCENTRE PRE VYSLEDKY,A TRETI SA MI VAPNIK,TAK MA POSLALA NA GASTRO,HNED SOM SA DOHODLA S LEKAROM NA PONDELOK MI UROBI VYSETRENIE A UTOROK POJDEM NA TU SONDU DO ZALUDKA CI AKO SA TO VOLA...MAM TROCHU OBAVI,ALE MUSIM IST...TY SA MAS AKO MIZANTKA?