Tetania

Príspevok v téme: Tetania
sisa5

Dlhšie (pol roka) chodím po lekároch. Zvyšoval sa mi tlak a mala som aj chvíľami búšenie srdca (tep 170)sprevádzané závratmi. Nebolo to vždy spolu aj búšenie, tlak, závraty, iba niekedy. Stále ma pobolieva ľavá časť hrudníka, rameno a lopatka. Pred menštruáciou 1-2 dni to bolo horšie. Neskôr sa mi to zhoršovalo v čase ovulácie. Výsledky gynekológie sú negatívne. Vyšetrením štítnej žľazy zistili autoimúnnu tyreoditídu bez liečby. Čo sa týka chrbtice odblokovali mi dva stavce. Neurológ mi predpisuje lieky Myolastan, Guajacuran, Xanax, a dlhodobo Ronal. lieky neužívam. Chodím na akupunktúra a stav sa mi trochu zlepšil. Chcela by som vedieť, či má niekto skúsenosti s tetaniou. Totiž test na tetaniu som mala pozitívny. Lekár mi povedal, že je to narušenie pH v krvi alebo organizme a je potrebné hlboké dýchanie alebo dýchanie do sáčku. Lieky vraj na to nie sú. Aj moje zdravotné problémy môžu byť z toho. Má niekto s touto "chorobou" skúsenosť? Ako sa dá stabilizovať, pripadne odstrániť napr. bylinami, cvičením,...? Pýtala som sa, či by mi pomohol psychológ. Vraj nie. Tlak a tep mám sem tam skákavý, raz vysoko a raz trochu nižšie. Ďakujem
---------------------------
www.zdravie.sk

[zruseny12]

jasne,poznam to,ja som dnes bola pre vysledky tak musim ist na gastro...nepotesili ma :0(((((..pekny vecer...

[zruseny12]

nemas vobec za co...to by sme museli vsetci len hrat,aj tak su taky ludia co si to o nas myslia,poznam takych...

[zruseny12]

verim,ze aj ty si pomozes,lebo si pisala,ze sa nevzdas atd.takze to je velmi dobre...ze chces s tym bojovat a nevzdavas to...

[zruseny12]

a vies mizantka,niekedy som prisla na to ked je to taka nepatrna bolest,ze sa da vydrzat...ked zacnem nieco robit,ze sa to fakt da...bolest ako keby ustupila,jasne ked ma to boli tak,ze nemozem robit to hned na sebe citim,vtedy viem,ze nejde nemysliet na bolest,tak si lahnem a snazim sa zaspat...a po vyspati je to lepsie,alebo cvicim...no uvidime,ja som uz bola na tom velmi zle a celkom schopne som sa s toho dostala....a chcela by som aby to aspon tak ostalo v takej rovine...