Tetania

Príspevok v téme: Tetania
sisa5

Dlhšie (pol roka) chodím po lekároch. Zvyšoval sa mi tlak a mala som aj chvíľami búšenie srdca (tep 170)sprevádzané závratmi. Nebolo to vždy spolu aj búšenie, tlak, závraty, iba niekedy. Stále ma pobolieva ľavá časť hrudníka, rameno a lopatka. Pred menštruáciou 1-2 dni to bolo horšie. Neskôr sa mi to zhoršovalo v čase ovulácie. Výsledky gynekológie sú negatívne. Vyšetrením štítnej žľazy zistili autoimúnnu tyreoditídu bez liečby. Čo sa týka chrbtice odblokovali mi dva stavce. Neurológ mi predpisuje lieky Myolastan, Guajacuran, Xanax, a dlhodobo Ronal. lieky neužívam. Chodím na akupunktúra a stav sa mi trochu zlepšil. Chcela by som vedieť, či má niekto skúsenosti s tetaniou. Totiž test na tetaniu som mala pozitívny. Lekár mi povedal, že je to narušenie pH v krvi alebo organizme a je potrebné hlboké dýchanie alebo dýchanie do sáčku. Lieky vraj na to nie sú. Aj moje zdravotné problémy môžu byť z toho. Má niekto s touto "chorobou" skúsenosť? Ako sa dá stabilizovať, pripadne odstrániť napr. bylinami, cvičením,...? Pýtala som sa, či by mi pomohol psychológ. Vraj nie. Tlak a tep mám sem tam skákavý, raz vysoko a raz trochu nižšie. Ďakujem
---------------------------
www.zdravie.sk

ninik

Ahoj mariaa, konecne som ta objawila, neda sa mi posielat maily z centrumu, newiem ci mas plnu schranku alebo preco to nejde, pisala som ti asi8mailow a nikdy ich nedorucilo:(((newiem cim to je:(( ak sa ti da, ozwi sa mi na daku moju temu.dik nina...alebo mi napis, ale co z toho ked ti mail neodosloem:(((inak sa mam fajn, tie problemy ustupili:D aspon daco pozitiwne:D

[zruseny12]

ICKA,skus si dat urobit DENZINOMETRIU...ked mas tiez hyperv.tetaniu...je to presne vysetrenie na vapnik....ja som tiez niekedy spala v noci ako zabyta a vstavala som ako keby som rubala drevo...ale zaujimave,ze cez den poobede ked som si lahla spat,tak mi bolo ok....skus sa pytat,na tu DEN.ved za to nic nedas....a budes vediet ako si na tom a postupne budes vylucovat...

icka

mariaa:na prd,včera som spala poobede od 16hod do 19.A potom od desiarej večer do rána do ôsmej a stále som unavená.U nás tiež prší.

[zruseny12]

no aj potila som sa nenormalne-jeden cas tak,ze ked som sa spotila a vyschol mi pot,mala som vyslovene krystaliky soli na cele...zlepsilo sa to...jaj ICKA...ktovie na kolko veci som zabudla...ja si stale spomeniem ked vidim na to temu,ved ma mozes pomaly vsade stretnut a citat...ze pisem...fakt je toho velmi vela...niet co zavidiat...len keby si ma strtla v meste niekde upravenu atd.v zivote by si nepovedala,ze mam nejaky problem zdravotny...snazim sa tak zit,aby to na mne nebolo vidno,ale nie stale sa dari,pod ocami mi opucha,a to som nikdy nemala...ale ked sa upravim atd.tak sa to nejak strati...nechty sa mi zacali stiepit,ale tak pozdlz,ako ked triesky rubes...ked tak niekto cita toto co tu pisem tak si ma musi predstavit ako nejaku trosku,aj tak som sa citila jeden cas....ale na pohlad nevyzeram...a to je len tym,ze mi chybaju tie vit.a miner.preto vsade po temach pisem,ze VITAM.A MINERAL.SU DOLEZITE....PRE CLOVEKA...

[zruseny12]

tiez mam dni,ze mi je ok,ale niektore veci ignorujem...bolest napr.pokus sa teraz ty napisat, co mas s toho ,co ja...ale ja mozno som aj na nieco zabudla,lebo nemyslim, co bolo, ale co je a pozeram do buducna a nie dozadu...

[zruseny12]

NO VAPNIK MI CHYBA A VELA VIT.SK.B MI CHYBALO...A ESTE SOM NEMOHLA SPAT...JAJ ICKA VELA JE TOHO,VELA...ROBILI A ROBIA SA MI MODRINY BOLAVE...LEPSIE JE PISAT ,CO MI NIE JE AKO, CO MI JE....:0)))))....