Tetania

Príspevok v téme: Tetania
sisa5

Dlhšie (pol roka) chodím po lekároch. Zvyšoval sa mi tlak a mala som aj chvíľami búšenie srdca (tep 170)sprevádzané závratmi. Nebolo to vždy spolu aj búšenie, tlak, závraty, iba niekedy. Stále ma pobolieva ľavá časť hrudníka, rameno a lopatka. Pred menštruáciou 1-2 dni to bolo horšie. Neskôr sa mi to zhoršovalo v čase ovulácie. Výsledky gynekológie sú negatívne. Vyšetrením štítnej žľazy zistili autoimúnnu tyreoditídu bez liečby. Čo sa týka chrbtice odblokovali mi dva stavce. Neurológ mi predpisuje lieky Myolastan, Guajacuran, Xanax, a dlhodobo Ronal. lieky neužívam. Chodím na akupunktúra a stav sa mi trochu zlepšil. Chcela by som vedieť, či má niekto skúsenosti s tetaniou. Totiž test na tetaniu som mala pozitívny. Lekár mi povedal, že je to narušenie pH v krvi alebo organizme a je potrebné hlboké dýchanie alebo dýchanie do sáčku. Lieky vraj na to nie sú. Aj moje zdravotné problémy môžu byť z toho. Má niekto s touto "chorobou" skúsenosť? Ako sa dá stabilizovať, pripadne odstrániť napr. bylinami, cvičením,...? Pýtala som sa, či by mi pomohol psychológ. Vraj nie. Tlak a tep mám sem tam skákavý, raz vysoko a raz trochu nižšie. Ďakujem
---------------------------
www.zdravie.sk

agaven

ahojko ja mam teplotu denes som bola aj s dcerou u krčneho dal od kašlu no zatial čuči rng mal pravdu ta voda nezabere za 5 dni no pomohlajej nekašle a nesopli ale čo ku krčnému musela som bola objednaná dal poradil čo jej davat na kašel a sopel a ja mrznem mamtu 25 stupnov 2svetre bože chripku asi mam dala som si nurofén mam aj paralen aj bioparox a jox hrozné hrdlo plné pluzgierov červené a dusi ma na kašel no nadopujem sa a budem sa liečit aj v škole su deti chore no neviem som rada že si sa maria ozvala no adka ta napise že moja no pa pa

adka2001

Mariee dobre by som nepovedala ,ale uz o volaco lepsie teda dufam Ale tie oci ti opuchnu od zaludka akoby si mala na volaco alergiu.Je to hrozne to fakt nemozes bar co zjest a ani nevies co ti zaskodi.

[zruseny12]

ahoj adka,no nedalo mi to,neozvat sa...je to uz asi taka droga toto forum,ale som rada,ze sa mas ty dobre,ja som dnes vstavala z opuchnutymi ocami,ale to si uz urcite citala.

adka2001

Ahoj Mariee ako sa mas uz si nam chybala .Mas pravdu uz cloveku sa nechce vrtat stale v chorobach ,lebo dnes mi je dpbre a zajtra uz zas horsie ,ale som rada ze si sa ozvala AHOJ MOJA

[zruseny12]

AGAVEN,teba by som chcela pozdravit a dufam,ze sa ma tvoja dcera dobre...sak aj ty...

ADA,aj teba zdravim a prajem pekny den.

[zruseny12]

Ahoj jardo,tak aj ja mam take tazke dychanie,tiez som bola zo srdcom,a ze vraj je v pohode,ale srdce je tiez sval,tak asi ta TETANIA posobi aj na srdce.Inak tiez som bola na nejakych vysetreniach,ale nechcem sa stale vrtat v chorobach,lebo aj tak uz nebude inak,niekedy mam toho plne zuby,stale sa kontrolovat,co mozem a co nemozem jest.Vcera som si dala zakusok,do ktoreho som dala farebnu malinovku ovocnu,dnes rano som sa zobudila a nevidela som poriadne na oci...je to hrozne,kazdy den clovek s niecim musi bojovat.Prajem ti aby ti vysetrenia dopadli dobre.

jardo23

ahoj maria ..bol som na vysetreniach..mam zvyseny myoglobin a CK, ale o dost mam zvyseny, tak ma poposielala internistka na kopu vysetreni..z nicoho nic mi pride niekedy zle od srdca, tazko sa mi dycha a picha ma srdce..ale vravela mi,ze srdce je O.K. tak neviem potom z coho to je..idem este na sono srdca a brucha, RTG chrbtice a panvy, a idem na krv na hematologiu a reumatologiu..

agaven

maria ahoj ty si tu ako sa maš ja som nespala dcera kašlala až som jej aj sebe dala dithiaden a zaspala aj ja triaška ma prešla a srdce čučí ale chrbat boli mam tam zrosty a tie tlačia na chrbticu a nerv že vraj to povedal neurolog drž sa aj dka sa pýtala kde si tak ahoj

agaven

prečo tu mame žaludok a nie tetaniu žaludok nesposobuje tetaniu či ano mne len povedia ano mate to od žaludka ano od chrbtice ano od srdca no jem všetko na žuludok ale za 15 rokov nič len žiadne praškovanie jablko banany mandle atd aj tak vam nebude lepšie je to niekto kome po lieku je dobre ale nie že ho len par dni je a je mu dobre no ano dajte si doplnok ale lepšie si dat žalud. čaj niečo na travenie čaute

[zruseny12]

jardo,na nase traviace problemi je dobra aj DATELINA,dnes som o tom citala,ak budes chciet tak ti napisem trochu blizsie...inak uz si niekde bol na vysetrenie?