O co mu ide? Vie ze mi ublizil

Príspevok v téme: O co mu ide? Vie ze mi ublizil
nina5678

ahojte, v prvom rade prepacte ze to bude asi dlhy pribeh a dakujem za hocikoho kto sa bude snazit mi aspon nejako pomoct. Ide samozrejme o chlapa. Chalan do ktoreho som sa zalubila pred viac ako dvoma rokmi na vyske. on vtedy koncil, ja som bola tretiacka. poznala som ho aj pred tym ale stale som ho brala ako kamosa no potom ma zacal tak nejako akoby namotavat, velmi mily bol na mna, vypisoval mi a ja som sa namotala. parkrat sme sa bozkavali,potom to nejak utichlo na nejaky cas, no a potom ma dostal aj do postele. ano viem je to hrozne, neodsudzujte ma prosim. Mame na tom obaja svoj podiel viny samozrejme, ale on bol vzdy ten vacsi iniciator,ja som mu nikdy ani len nenapisala, ak tak on mi napisal prvy. Potom sa to stalo este parkrat no a potom dalsi rok tiez pokracoval aj napriek tomu ze uz pracoval ale obcas za nami prisiel na intrak, lebo stale tu ma kamosov. dost mi hovorieval ako strasne ma ma rad a ze to mysli uprimne a tak. Zvykli sme si aj pisat na FB, ale nie nejako extra vela, niekedy sa vobec neozyval dlhsie, potom sa ozval a takto dokolecka,nikdy sme ale neriesili nas vztah,vobec sme sa o tom nebavili. V lete som isla do zahranicia a uz som bola fakt zufala tak som mu predtym napisala ze preco mi to robi, preco mi nikdy nic nevysvetlil o co mu islo, preco je stale taky ked vie ze mi to ublizuje ( lebo ten min. rok mi niekolkokrat povedal prepac ze som ti ublizil atd atd. no vzdy ma zaroven aj namotaval ). bola to dlha sprava ale pointa bola v tom ze ja citim viac a ze o co mu ide a tak no. bohuzial z oci do oci som nikdy nenasla odvahu. on sa mi ospravedlnoval ze ho to strasne mrzi a tak a ze teraz nemoze byt s nikym za to co urobil. s frajerkou sa ale nerozisiel, ja som to nechala tak, po tyzdni ked uz som bola mimo slovenska mi napisal akokeby sa nechumelilo, ako sa mam a tak. potom cele leto nic, uz som bola ako tak celkom ok, no na zac noveho rocnika sa zrazu objavil na jednej nasej akcii.ja som ho ignorovala viacmenej a vyhybala sa mu, no on zacal tak nejako sa ma vypytovat a cely cas sa snazil zaujat moju pozornost,doslova sa ku mne postupne priblizoval, dotykal sa ma parkrat, nechapala som o co mu islo. potom neskor som aj odisla spat, kaslat na neho no dost ma to stvalo to jeho spravanie, nevedela som si to vysvetlit. objavil sa este parkrat tento rok, viacmenej som ho stale ignorovala, ak tak iba par slov sme prehodili, on bol vzdy ten co sa snazil zaujat ma nejako. potom neskor som bola schopna s nim aj pokecat aj sa zasmiat ale nic viac. vcera prisiel na kamaratovu oslavu a zase bol taky ze sa ma snazil zaujat, vkuse si chcel so mnou strgnat aj ked som povedala ze uz nechcem pit, len aby som sa na nho pozrela, lebo sa mu dost vyhybam pohladom. ale nejak som neriesila, bavila som sa celkom. Potom som sla spat a prisla mi sms ze dobru noc*. neviem ci ta hviezdicka mala byt akoze pusa, alebo omyl, neviem a nechapem. a pritom to nieje chalan co je typicky hrac, ludia z okolia ani netusia ze aky je. No len moj mozog je strasny sprosty a vsetko analyzuje a chce vediet odpovede. Proste nechapem o co mu islo? mysli ze ze ja uz som v pohode a ze mozme pokracovat alebo co? To vobec takyto muzi nemaju vycitky svedomia? Sice to na mne nevidno ale som z toho pekne na dne, mavam stavy uzkosti, prestavaju ma bavit veci ktore ma kedysi bavili, mavam niekedy lepsie dni, ale stale na mna pride nejaka zla chvilka a vyhladavam stale kamaratov, to mi pomaha, no niekedy sa nevyhnem tomu ze som sama a vtedy to fakt psychiyky nezvladam. Neviem uz ci je to normalne, obycajna nestastna laska, alebo by som mala vyhladat aj odbornu pomoc. Preco nedokaze byt chlap a radsej prist za mnou a vysvetlit si to so mnou z oci do oci? ako sa mozem takto na niekoho naviazat, aj ked viem ze mi to ublizuje? Myslite si ze raz sa mu to vsetko vrati? strasne by som chcela, aby raz aj on zazil podobnu bolest a potom si mozno spomenie ze to ma za to. Ked ma min. rok objimal a hovoril mi prepac atd atd, tak som mala vzdy pocit ze to bolo uprimne a stale som taka naivna a nedokazem pochopit ci naozaj moze byt niekto len takyto obycajny hrac, alebo len proste sa niekedy neovladne a potom to mozno aj naozaj lutuje.

nina5678

ano ja som sa viacmenej chcela vykecat a presne toto ze odpoved sa asi nikdy nedozviem a to ma strasne uziera, ja som typ co proste chce mat odpoved, preto som mu aj napisala, ale trvalo mi to dva roky, aj to iba cez socialnu siet, nenasla som odvahu z oci do oci, viem ze je to detinske ale som si povedala ze aspon nieco, no a dokopy mi aj tak nic nevysvetlil. ja si tiez myslim ze ma ma rad, ked mi to hovori, mam pocit ze je to uprimne a velakrat sa tak aj sprava ze proste nikdy mi nic zle nepovedal a tak. ja by som len tak na chvilu chcela byt v jeho hlave a co sa mu tam odohrava a ci naozaj su takyto chlapi uplne bez citov ze im to je jedno ze druhym ublizuju a ze im to doslova lichoti ked sa koli nim baba trapi. a vaniblury ja by som to na tvojom mieste aspon skusila, proste mu to povedat, nemozes nic stratit, mna motivovalo to ze som sa bala ze to budem potom lutovat lebo vies ako sa hovori ze nakoniec lutujeme len to co neurobime, resp. nepovieme a je to svata pravda

vaniblury

nina, nie je zadany, tvari sa ze na vztahy, lasku nie je...a o tom ako to skutocne citim som mu nepovedala, no napadlo mi to,ale neviem k comu by to bolo dobre...vie ze mam prenho slabost, ale nevie ako velmi a ako to cele prezivam..

odpovede ze preco to vlastne robia, sa asi nikdy nedozvieme..:(

mnamka257

ti, co tu pisete, nech ho ignoruje a podobne, absolutne netusite, o com to je a co preziva...
rada by som ti dala radu, ale uprimne, nikto to nevyriesi za teba a ziadna rada ti nepomoze, podla mna si to skor napisala preto, aby sa ti ulavilo a vo vnutri vies, ze aj tak to ziadna rada nevyriesi, jednoducho to musi skoncit.
najlepsie by bolo, keby si stretla niekoho, s kym by boli tvoje city obojstrane...
strasne strasne velmi ti drzim palce!

lullably

nina, vaniblury...dievcata...

ani neviete, ako hovorite z duse aj mne :(

citim presne to iste, uvedomujem si skutocnost rovnako, pokusov o ignoraciu ako vy som mala miliony...

cim viac sa ja stiahnem, tym viac sa mi DOTYCNY snazi priblizit. robi to rafinovane, dokaze mi udriet na citlivu strunu, vie vo mne vyvolat vieru, ze veci mysli uprimne...

ale ja viem tiez, aj ked tazko "preglgavam" taku pravdu - ze sa so mnou urcite len hra...istym sposobom ma ma rad, ale nie dostatocne.

a tak isto som si uz niekolko raz pokladala otazku, ci si to niekedy uvedomi, ci ho vobec niekedy napadlo, ako mi ublizuje...a preco mi to robi?? ked velmi dobre vie, ze ja som sa k nemu spravala vzdy citlivo...

nerozumiem, viem len jedno, ze ma to strasne boli a obera o vsetku energiu.

najhorsie je, ze ja sa mu nevyhnem - musime sa totiz kvoli praci stretavat.

vaniblury

Skor srdce je nelogicke, pretoze rozum si velmi dobre uvedomuje, co by bolo najlepsie a to - prerusit kontakt, a v pripade, ze sa dotycny ozve - odmietnut akekolkvek pozvanie von, a hocijake lichotky odignorovat. Ja som si uz xkrat povedala, ze ak sa mi ozve, nedam sa, nebudem javit ziaden zaujem, a uz vobec nie tahat rozhovor a davat navrhy na stretnutie..ale ked mi pise tyzden vkuse a ja nedokazem byt na neho hnusna, vzdy to dopadne tak ako vzdy.. niekedy si poviem, ze budem na nho cakat,ale hned si uvedomim ze je to hlupost..keby som vedela ako z toho von, poradim ti .. lebo takto sa trapit kvoli niekomu kto si ta ani nevazi, to je naozaj iba nasa hlupost ze si to nechame..

nina5678

tak tak, ja viem ze mate vsetci pravdu, skoda ze mozog nie vzdy rozmysla logicky, kiezby som tak mohla lusknut a vsetko vymazat

lilyiankaa

ak si vedela, že je zadaný, vôbec si nemala dovoliť, aby sste spolu spali ..on dosiahol čo chcel, teba dostal do postele a sebe asi dokázal, že je riadny macher ..a aj riadny chrapúň, keď si popri frajerke v pohode namotáva inú babu ... ty si bola len jeho rozptýlením, možno mal problémy vo vzťahu, a takto si krátil chvíľky ... tak či tak zabudni na neho, nepíš si s ním, ignoruj ho .. ja by som takého človeka už nikdy vidieť nechcela a hlavne s ním nič nechcela mať ....

žoldnier

V podstate tebe, ako i tebe podobnym ten jeho zaujem robi dobre. Keby si mala stipku zdraveho rozumu v tej tvojej kotrbke, povies mu dorazne, aby ti dal pokoj, aby ta nekontaktoval a tak dalej. Ja tu nevidim problem a netaraj, ze si to uz urobila. Musel by to byt zufalec na entu, aby ta po tvojom razantnom upovedomeni stale otravoval, ved nadhernych zien je na svete neurekom. No skoda, ze su i take hlupucke spatnejsie radodajky, ktore sa musia ulakomit na takehoto tĺka. (nenarazam na teba, len som to zhrnul)

kafe

robí to, pretože to robiť môže. Neni to trestné, ani úchylné, tak prečo by to nerobil. A ešte preto, že vie, že si mäkká a môže si to dovoliť. Keby si sa ohradila voči jeho správaniu, že si viac s ním nechceš pripiť, nech ťa prestane otravovať, lebo to už bereš ako obťažovanie, možno by sa stiahol. Ale ty si neurobila nič. Prijímaš jeho pozornosť, jeho prítomniosť a on si myslí, že si ASI rada v jeho spoločnosti, nie že ti ubližuje.