Podpísanie reverzu na psychiatrii

Príspevok v téme: Podpísanie reverzu na psychiatrii
Meretseger

Ako je to s touto záležitosťou, prosím vás? Závisí to od diagnózy či od oddelenia, na ktorom človek práve je? Trávim šiesty týždeň v Pezinku po závažnom pokuse o samovraždu (predávkovanie liekmi a inzulínom, tri dni na ARE v kóme, pár dní na internom priviazaná k posteli, odtiaľ prevezená do PK) a lekár mi zo začiatku povedal, že sa odtiaľ na reverz skrátka nedostanem, dal by ma na súd, ktorý by mi liečbu nariadil; už na otvorenom, kde som teraz, na reverz nejaké určite odišli. Ak to teda je?

žoldnier

Ej pompinka a ty si tu co stvarala ? :-D
Takymto ludom ty nepomozes, lebo nevies co sa v ich "prekrutenej" hlave odohrava, akurat ta oni tak prekrutia, ze z tvojej dobre mienenej rady urobia, negativnu invaziu voci ich osobe. Atakovat Mer. sa neoplaca, lebo ona sa az moc miluje, az tak sa miluje, ze jej nevadi, ze nechava za sebou spustosene duse .Pis do inej temy a nezahravaj sa s ohnom dievca.
Mer. sa trosku skompletizuj a neutekaj, vsak ti chcu len podat pomocnu ruku, preve ludia, ktori ta tam "strcili", ak teda ... To das, len vytrvaj a bude dobre.

philips

Podľa mňa by reverzy na psychiatrií byť ani nemali... Proste pustiť až po tom, čo to schváli komisia psychiatrov..

Meretseger

pompiKolacik: Keďže si natoľko vypatlaný, že ti nedochádza, prečo som tam podrobnejšie uviedla, čo som si spravila (a kto chce, cestu si nájde aj tak, toto nie je žiaden návod topiacemu sa), tak ti to napíšem veeľmi jednoducho: pýtam sa tu na REVERZ a na podmienky jeho podpísania. Či, ako som napísala, to závisí od diagnózy, resp. stavu, v akom človeka priviezli (nie v akom práve je, to mi je jasné, že ak by som sa chcela stále zabiť, na reverz ma nepustia).
Aké ľutovačky? Napísala som sem jediné slovo sebaľútosti, napísala som čokoľvek s významom, ja neviem, "oh, aká škoda, že mi to nevyšlo"? Nauč sa čítať, drahý, až potom si takto otváraj hubu.
kop: Nie je mi tam zle, ani ten reverz už podpísať nechcem, iba chcem mať v tejto záležitosti jasno.