Vonkajsi vzhlad vraj "nie je " dolezity

Príspevok v téme: Vonkajsi vzhlad vraj "nie je " dolezity
hartes

Hovori sa,ze vonkajsej krase az tak zezalezi.Ale mam pocit,ze to vobec nie je pravda.Vzdy,ked sa pokusam aspon ocami nadviazat kontakt so zenou,da mi najavo,aky som jej nesympaticky.To ma uplne odradi od toho,aby som sa pokusal jej prihovorit.Mate aj niekto iny takyto problem?Da sa to vobec riesit,alebo sa mam zmierit s tym,ze si nikoho nenajdem?

hartes

Dakujem vsetkym za odpoved a aj za povzbudenie.Suhlasim so slusnym_muzom,ktory spravne vystihol,ze velmi dolezita je "chemia",ktora sa pri prvom pohlade na toho druheho urcite prejavi.Mam vlastnu skusenost,ze som sa dlho pokusal ziskat si city zeny,ktorej som daval vsetko,aj oporu,aj city,uprimnost,doveru....,ale aj tak som pre nu neznamenal nic,pretoze necitila ku mne prave tu "chemiu".Myslim,ze je to casto zacarovany kruh.Snazime sa zo vsetkych sil oslovit toho druheho svojimi vlastnostami,a napokon nas aj tak odmietne a najde si niekoho ineho,kto zdaleka nebude taky dobry a citlivy,ale bude vyzorovo prijatelnejsi.Chemia proste prebije vsetko.Mozno,ze to maju jednoduchsie slepi ludia,napriek svojmu handicepu,lebo dokazu milovat toho druheho bez toho,aby ho videli a posudzovali podla vzhladu.

fraisee

no akurat dnes bol taky den, ze ma jeden zacal balit/obtazovat/alebo to bol pokus o konverzaciu (vyberte si co je vam srdcu blizke) jeden chlap a dala som jasne najavo ze mi nie je sympaticky. vonkajsi vzhlad je dolezity, ten kto tvrdi opak klame, ale nie je nadolezitejsi. nejde o to ci je dany objekt/subjekt zrovna pekny ale MUSI byt sympaticky, inac ziadna komunikacia nebude.

borinka

Ahoj Hartes, ja som síce baba, ale už som sa stretla s tým, že sa chlap podceňoval len preto, že ho jedna necitlivá ženská vysmiala.Píšem o svojom priateľovi (a o mesiac už manželovi).Keď sme sa zoznámili, hneď sa mi pri ňom rozbúchalo srdiečko, ale on dlho pochyboval a váhal, kým mi dovolil, priblížiť sa k sebe. A argumentoval tým, že :"Ako sa ti môže páčiť starý, bradatý, nosatý chlap. s veľkými ušami a naviac s okuliarmi?" (Starý=je odo mňa starší o 11 rokov, ja mám 27,on 38).Neuvedomoval si, že keď si bradu ostrihá, úplne sa mu zmení tvár, vystúpia mu lícne kosti a je na zožratie,nos nemá príliš veľký, to ho len tá druhá o tom presviedčala, a pod okuliarmi sa skrývajú nádherné hnedé oči,z ktorých žiaria nezbedné ohníčky. Pre mňa je tým najkrajším mužom na svete.A on to vie, už tomu verí a už sa zmenil aj jeho pohľad na seba samého.Tak ti prajem, aby aj v tebe našla nejaká žena svojho vysnívaného muža.Možno je už dlhšiu dobu v tvojej blízkosti, len ty ju nechceš vidieť, lebo neveríš, že by si sa jej mohol páčiť práve ty.Držím ti palce, držkaj sa!

stonoha

necakaj,ze kazda baba,na ktoru pozries,bude hned z toho unesena,baby sa nezoznamuju na pockanie,preto by si toto mal skusit rozlisit...co sa tyka vystupovania,bud sam sebou,ak nie si humusak,co sa neumyva,nie je co riesit,a neboj,horsie to maju ti,co vizazou pritahuju pomaly kazdu druhu babu,lebo ti maju problem sa v tom preberat,zavesi sa na nich hocijaka ...to tiez nie je mile,.tak bud rad,ze ked si ta vsimne nejaka baba,urcite to nebude pre vzhlad,ale asi pre teba sameho...paaa

bizzi

uplne suhlasim so slusnym_muzom a gomezom..ja som zamilovana do chalana, ktory sa nepaci skoro ziadnej babe, urcite nie je idealom z casopisov ale pre mna je najkrajsi na svete aky moze existovata o nikom inom nesnivam:))
pre kazdeho je krasa individualny pojem

ako povedal gomez, co mozes zmenit je ze sa budes o seba starat..co by niektorym dievcatam mohlo imponovat

alebo sa uplne vykasli na to, ci ti tvoj vasnivy pohlad nejaka baba opatuje a ak si chces najst priatelku, sustred sa na to aby si bol cestny, uprimny, zabavny a mily..najdes si kopu kamaratiek a ak budes pekne obleceny a vonavy budes si z nich moct vyberat:))

gomez

hartes, vzhľad je to najľahšie, čo môžeš napraviť. Ak si sám myslíš že by si mohol vyzerať aj ináč, uprav si vlasy, nakúp si pekné zvršky, navoňaj sa...Ale ak si myslíš, že sa ti potom budú dievky vrhať s roztrasenými rodidlami pod nohy, si na veľkom omyle. Ak chceš byť naozaj príťažlivý, musíš sa správať ako chlap, vedieť sa postarať o seba a rodinu, nájsť východisko z každej situácie, zaujať správny postoj, obrániť slabšieho...

silvik

Ani ja som si nevybrala svojho priatela na zaklade vonkaj.krasy, ale na zaklade toho, ze som zistila, aky je to perfektny clovek... Okrem toho ma vobec nepritahuju chlapi, ktori vyzeraju strasne sebavedomo, lebo vedia, ze dobre vyzeraju (naopak su mi smiesni a citila by som sa pri nich menejcenna aj ked okolie hovori, ze som pekna). Takze nech Ťa dotycna postupne spoznava a potom to pojde samo. Inak mozno si namyslas, to co pises, ze z pohladu tych zien vycitas, ze si im nesympaticky, lebo aj ja tak mozno niekedy na nejakeho chlapa pozriem, ked vela pozera, ale nie preto, ze je nepekny, ale preto, ze som uz zadana... Teda vyckaj a ona pride...

slusny_muz

Podla mna vonkajsia krasa je dolezita. Len pre kazdeho je krasne nieco ine. Takze krasa je relativny pojem. Keby bola zena akokolvek dusevne krasna, s perfektnymi vlastnostami, ak tam nieje "chemia" tak viac ako kamratsky vztah to nikdy neprekroci...
Urcite si najdes svoju polovicku, treba mat oci otvorene :-)) vela stastia
btw suhlasim s nazorom luxiny

nobody

Toto nerieš, určite si niekoho nájdeš. A polož si jednu otázku - chcel by si takú ženu, ktorej zaleží len na kráse a hodnotí ťa podľa toho ako vyzeráš?