Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co sa deje s mojim priatelom

Príspevok v téme: Co sa deje s mojim priatelom
smileybaska

Ahojte chcela by som vediet vas nazor, som s priatelom uz dva roky uz neviem ako dalej ja ho milujem ale mam pocit ze on mna v poslednej dobe ignoruje. pred tym sme mali par kriz pretoze si zacal pisat s inymi babami a dohadovat si stretka popritom este aj huli a to vsetko som mu bola ochotna akceptovat ale posledny mesiac sa neviem co stalo pretoze sme mali chvilu pauzu a chcela som aby mi teraz on dal tu sancu a povedal ze nie ale potom mi ju dal ale s tym ze musim teraz urobit ja nieco pre ten vztah ale on ma uplne ignoruje ,viac je s kamaratom ako so mnou a zatajuje mi veci a ked som mu povedala co sa neprituli alebo ci mi neda pusu povedal ze nie ze on uz mily nebude a vzdy ked vedla neho lezim otoci sa a spi a pred tym to nerobil a odmieta sex co sa pred tym uz vobec nestavalo, je protivny a uraza poradte co sa snim asi deje , dakujem za kazdy nazor

soffa

chces vediet nazor,ma ta totalne v prdeli,sory za vyraz,ale naco ti je taky priatel,nelubi ta,podla spravania,ked sa zatajuje,a ty fakt chodis s chalanom ktory huli???to nemas na lepsieho???spamataj sa,su iny a ovela lepsi,tento je len fetak,ktory ta ani nema rad,egoista.sprosto napisane ale pravdivo!!!maj hrdost dievca.

MultiLevel

Tak dal ti dalsiu sancu, ci nedal? A vlastne kvoli comu ste mali pauzu? Akosi totiz tomu nerozumiem...Preco to medzi vami prestalo klapat? Lebo si odrazu zacal pisat s inymi a dohadoval si stretka?
Je tu prilis malo informacii, vieme len, ze chlapec je k tebe hnusny...aj to len tak pre nic za nic? Hmm...zrejme ta uz prestal lubit, ale v tom pripade nechapem, naco s tebou je. Taketo umele udrzovanie vztahu je skor domena zien, ako muzov :D To je jedno, ak je k tebe hnusny, radsej to ukonci ty, pokial on nema odvahu. Je to predsa trapenie nielen pre teba, aj prenho, tak NACO? :)
Chod obaja svojou cestou

Itte

Ved sa uz konecne zmier s tym, ze on s tebou nechce byt. To sa necitis ako zena pod uroven takto sa mu vnucovat? Prinajblizsom by si sa mala urazit hned po prvom jeho ponizujucom geste. Chce sa od teba dostat prec, ale kedze ste spolu uz dva roky, nevie ako to urobit. Ukaz mu, ze nie si az taka chudera, ktora caka na jedno jeho pohladenie so psymi ocami, ale prestan ho pre zmenu kontaktovat ty. Ked ta chce, tak za tebou dolezie, a ked nie, tak aspon vies, na com si. Tvoja vecna vtieravost mu uz asi lezie na nervy. Zmier sa s tym, ze s tymto vztahom uz nic nenarobis, je koniec a on nieje jediny chlap na tomto svete. Ze ho lubis je pekne, ale zide z oci, zide z mysle. Pride iny, neboj sa..

lilyiankaa

je to úplne jasné, už s tebou nechce byť, ale chce dosiahnuť to, aby si sa ty rozišla s ním ...aby on nebol ten hajzlík, čo ťa opustí .... takže na tvojom mieste by som mu dala pekne dovidenia

Deria

Ak naozaj netusis, preco sa k tebe tak sprava, suhlasim s tym, co pise Kop, ze tvoja prilisna tolerancia sposobuje jeho ignoraciu.

Deria

Myslim, ze je to jednoznacne. Nevie, ako sa ta zbavit. Takto predsa nefunguje ziadny vztah! On si pise s babami, venuje sa viac kamosovi, nez tebe a pohladenia si musis vynucovat, to co je? Nepises nic blizsie o tom, preco ti povedal, ze by si mala robit nieco pre vas vztah. Co ti vlastne vycita, urobila si v minulosti nejaku hlupost, ktoru ti nevie odpustit? Pretoze normale to nie je, ako sa k tebe chova.