Prosim poradte mi..........

Príspevok v téme: Prosim poradte mi..........
nada

Ahojte potrebujem radu uz neviem co mam robit.Rozisiel sa so mnou priatel,dal mi taky dovody ktore ma fakt bolia.Ani to neviem opisat co citim,aj ho stale lubim ale trapi ma vsetko to co mi povedal...Uz presli 3 mesieca a stale sa trapim a neviem co mam robit.Niekedy mam sto chuti zomriet.Preco je vsetko take tazke a preco to tak velmi boli.Prosim poradne mi niekto.Ale take rady typu:nemysli na to,zamestnaj sa niecim iny to mi vonkoncom nepomaha ...Prosiim

veronika

pre mimku a nadu: ahojte baby, citala som si vase prispevky a verte, ze nie ste same, co vas nechal priatel. mna nechal zo dna na den, bol to rozhcod necakany, ako blesk z cisteho neba...nepovedal mi ziaden dovod a zacal byt velmmi odmerany...a dostavala som sa z toho dva roky...ale da sa zabudnut...len to chce cas..nic ine to nevylieci....vazne..a vrhat s a hned do noveho vztahu vam nepomoze, iba ciastocne, viem to z vlastnej skusnosti...toho cloveka sa nedokazala lubit, myslela som len na exa tym ublizovala cloveku, ktory ma lubil..ale ja jeho nie:(...dnes ma to velmi mrzi..ale malo to tak byt...tento rok to budu v lete tri roky po tom hnusnom rozchode a ja mam dnes skoro rocny vztah s clovekom, ktoreho velmi lubim a som stastna, z eopat dokazem lubit...je to super pocit....:)takze hlavky hore :) chvilku vas to bude boliet, a je len na vas, ako rychlo si uvedomite, ze s anetreba trapit..pre niekoho, komu na vas vobec nezalezalo...ke dvas nechal...a caka vas este nieco ovela ovela lepsie...a ten pravy :) aleboa spon pravejsi :) drzim palciky

mimka

Ahoj nadi, no ved to ze neviem ako to mam riesit.Nemozem sa s tym vyrovnat...musim sa velmi ovladat aby som nespravila nieaku blbost ktoru by som pozde lutovala..ja uz som s toho chora a stale cakam ze sa este ozve...Nadi ty si este neskusala po tych 3 mesiacoch nadviazat nieaku novu znamost,mozna by ti to pomohlo nanho zabudnut...ja ti poviem ze mne sa chlapi uz hnusia a prestavam im verit...

veduci

Zdravim vsetkych,mal by som jednu otazku,je normalne ze mi tak nehorazne chuti cokolada??,ked za den niekedy ziem aj dve cokoladove tycinky??,zda sa mi to prehnane,prosim poradte.dik.

nada

Ahoj mimka,a ako to riešis ...alebo to nechas len tak a budes sa dalej trapit...ja tiez uz neviem co mam robit uz presli 3mesiace a stale sa z toho nemozem spametat....

mimka

Ahoj Nadi ja som na tom tak isto,pred tyzdnom ma nechal moj priatel a boli ma to velmi.Napisal mi len sms "mam novu priatelku prepac" to bolo vsetko ale ja nemozem zabudnut stale nanho myslim v noci nemozem spat.Nadi chcem ti povedat ze viem ako sa citis a ako to boli, citim sa rovnako, neviem sa s tym vyrovnat