Miesanie bylynych cajov - RNG

Príspevok v téme: Miesanie bylynych cajov - RNG
Mikal

Zdravim ,

chcem sa ťa spýtat či je dobre ked miesam kazdy den caje aby si ma srpavne pochopil myslim to takto - denne pijem zeleny jacmen caj,zihlavovy caj,levandulový caj, a cibulovy caj(na ten sa chcem spytat presnejšie ako by sa mal robit , ci teda vies ako , lebo co mam doma knizky od Rudolfa Breussa tak ten tam piše že sa ma čaj oprazit na oleji do zlatiska a potom sa zaliat vrelou vodou a luhovat , ci to ma takto byt ?) , no a k teme teraz ci to mojmu organizmu neako nevadi ze ked takto denne striedam caje a pijem to ci to nemoze mat neaky nasledok + uz pol roka berem tabletky zinok to rano po 2 tabletky 15mg,schindlerove mineraly pijem rano kavovu lyzicku, a taktiez pijem echynaceu na imunty.Chcel by som byt v dnesnej dobe zdravy clovek a co som od neho cital taktiez ze po cely zivot pit salviu.Idem v pondelok na sono s bruchom(pecen) lebo mam bilirubin neviem ci som to srpavne napisal a nie som odhodlany brat ziadne tabletky len takto prirodne sa "zivit".Sice je pravda ze som zacal fajcit uz to bude asi 5 mesiacov.......

RNG

Zaschnute na pohari nemusia byt vobec mineraly, moze to byt hromada roznych organickych latok.
A pitie cajov je naopak proti ladvinovym kamenom, najma ked nepouzivas na caje silne mineralizovane vody, ale tzv makku povrchovu vodu, alebo destilovanu.

Mikal

Aj to som sa chcel este spytat na tie mineraly , ked vidim co je zaschnute na pohary tak ked to takto pijem dalej , nemozu s toho vzniknut napr. mocove kamene , alebo to nejak nezatazuje oblicky mam na mysli ci sa zbytky tych mineralov nezachytavaju niekde v tele.

RNG

Na vaznejsie problemy treba vytazky z bylin, s presne oznacenym obsahom ucinnych latok, nie len caje s neznamymi obsahmi.
Rudolf Breuss, podporoval hladiovky na liecenie rakovin, co sa mu obcass podarilo, najma za to, ze pri hladovke sa telo cistilo a rakovinne bunky su chubne predelene bunkyy, ktore sa tvoria vo zvysenom pocte v zamorenom tele. Takze pri hladovke telom vytvorene enzymy sa vstrebali do krvi a cistili telo
en.wikipedia.org
Breussova metoda je ale dnes zastarala, lebo telo sa da cistrit branim enzymatickych doplnkov v ovela vacsich m,nozstvach nez je telo schopne vytvorit a pri tom mat normalnu stravu tj telo si nevysilit.

www.schindele-mineraly.cz
Ked sa pozries na zlozenie tych mineralov, je to nahodne zlozenie vo vodonerozpustnych kamenoch, nie cielavedome vytvorene zmiesanim najlepsich foriem mineralov na absorbciu v presne spravnych pomeroch, samozrejme s prislusnymi vitaminmi D-3 a K-2, bez ktorych sa ani nemozu absorbovat, nie to zabudovat.
Takze je to vec z "davnej" minulosti a prezitok doby. Vyvoj v tomto poli doplnkov je dnes skoro tak rychly, ako v elektronike
A chcel by si napr pocitac z roku 1980???

Pozor na echinaceu, je dobra tak asi 3 tyzdne, potom jej musis spravit prestavku aspon 2-3 tyzdne, inac dostanes na nu alergiu velmi poravdepodobne.