Podraz

Príspevok v téme: Podraz
Mária 5555

Už tri roky chodím so svojím chlapom, pred časom som však zistila strašnú vec, prišla som na to, že predáva marihuanu. Konečne mi dávajú zmysel jeho tajné telefonáty, mazanie sms, večné tajnosti a prchké odpovede typu nestaraj sa...nič...a časté odbiehanie bez odpovede preč a podobne. Nikdy som ho nestrážila, nikdy sa moc nepýtala, proste som mu verila, pretože som ho ľúbila. Prirodzene som to skončila, celý vzťah, hneď. Myslím, že tie drogy aj užíval, veľmi sa zmenil, schudol, tmavé kruhy pod očami mal a začal byť agresívny, paranoický. Hnevám sa na seba, že som si to nevšimla skôr. Veľmi to bolí, je tu niekto s podobným osudom? =(

kop

Ja som poznal vela ludi, ktori skoncili v nemocnici na psychiatrii kvoli mariske. Velmi casto mali samovrazebne sklony, halucinacie atd. atd.

0vecka

2 Feroslav a co za to moze? ked nie ta marihuana? to je ako keby si povedal ze behanie je neskodne je to ok. a potom pride niekto s vytknutym clenkom a zacne behat a dodrbe si ho este viac a ty povies ze za to to behanie nemoze... no jasne ze moze...

Feroslav

To ale nieje jej priamy účinok. Ak má niekto napríklad depresiu a kompenzuje si marihuanou napríklad komplex z detstva, môže si tú depresiu prehĺbiť. Ale marihuana ako taká za to nemôže.

miki25

fero mariška môže spôsobiť rôzne stavy. osobne poznal som človeka, ktorý pri dlhom užívaní sa dostal až do štádia schizofrénie. dotyčný prestal pochopiteľne s tým, ale za tých 8 rokov sa nedostal z tej psychckej poruchy, čiže mariška môže spôsobovať asi aj psychické stavy tak prečo nie paranoju? zase s k mariške agresivita nejde. títo ľudia, keď sú zhulení tak sa skôr vyškierajú ako mračia :)

0vecka

no tak paranoju moze mat z travy ale schudnut?? to je blbost to skor vyzera na pernik...tiez ta agresivita mi tam nesedi to skor naopak by to malo byt...

ono je to bohuzial tak ze ti co to predavaju koncovym uzivatelom su najvecsi fetaci... proste mali uz velke odbery a zistili ze ked zacnu brat viac ze ich to vide lacnejsie... kedze vo vecsich mnozstvach to dostanu aj za tretinovu cenu...

Feroslav

Agresivita, kruhy pod očami, či schudnutie s marihuanou určite nesúvisia. Ba práveže človek čo úžíva marihuanu má skôr tendenciu pribrať. A čo sa týka paranoie, marihuana môže spôsobiť maximálne paranoiu typu "zamkol som za sebou dvere alebo nie?" Čiže je dobré že si to s ním ukončila, lebo sa pravdepodobne jedná o niečo vážnejšie ako je tráva.

OnlyaMan

Urobili ste správnu vec...Nehnevajte sa na seba, ale buďte rada, že ste to postrehla...skôr či neskôr by ste si to všimli.

james bond

aspon ze si nebola na neho naviazana az tak ze si zacala aj ty, take osudy poznam, ono je to na oko pekne ze clovek nechodi do prace, zivia ho rastlinky ale skor ci neskor sa nieco moze prihodit