Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

potencialna svokra

Príspevok v téme: potencialna svokra
lea27

ahojte, prosim vas ako vyriesit problem so svokrou kt. mi ustavicne kladie pod nohy prekazky v nasom vztahu? vzdy ma tak vykresli ako najhorsiu, najzakernejsiu, ako sa neda nikomu verit tak ani mne a hucka tak moju polovicku? ide o buducu svokru o par mesiacov...ja uz to vnimam ako psychicke vydieranie...jednoducho vsetko co robim je vzdy zle a bud tym chcem osklbat jej syna alebo je tento svet zly a ja tiez a pod. ja uz som so silami fakt na pokraji zrutenia...a nechcem to vykricat polovicke lebo povie ako vo vacsine pripadov ze som jednoducho len na nu "vysadena" a ze to tak nie je ako to ja vnimam...prosim poradte lebo vazne neviem ako dalej

lilyiankaa

no ak si tvoj nastávajúci manžel (tvojej budúcej svokry syn) zastáva mamičku, tak to budeš mať s ním v živote ťažké ..myslím, že si vždy bude zastávať ju, bude na jej strane a aj v jeho očiach tým pádom budeš vždy tá zlá ..takže toto je skôr na rozhovor medzi vami dvoma, aby pochopil, že s tebou bude žiť celý život a nie si taká ako ťa vykresľuje jeho matka ..aj keď nechápem, prečo on čučí a prikyvuje mamičke

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.