Som v tom?

Príspevok v téme: Som v tom?
vikuľa

Ahoojte dievčatá :-) Chcela by som sa Vás opýtať. Beriem antikoncepciu každý deň len v hodinu kedy sa mi podarí. Mala som nechranený pohlavný styk a pre istotu som si o deň nato vzala aj tabletku po pretože som si nebola istá. Menštruáciu som dostala. Ale vkuse mam ten pocit neistoty nahováram si asi bludy...:/ čo vy nato? ďakujem :-)

vikuľa

lilyiankaa kramy som dostala tak ako som mala len ich dostavam stale stvrtok v noci a teraz som dostala piatok vecer...tu tabletku uz nikdy nevezmem vzala som ju preto lebo ten sex bol s kamaratom a pocit bol cudny tak som ju vzala..ale dakujem :-) som spokojnejsia

lilyiankaa

tú tabletku po si brala totálne zbytočne ...len si teraz rozhádžeš cyklus .. veď ak zoberieš tabletku tak ako máš, nemusíš sa ničoho báť ..a ak máš stále pochybnosti, tak teda popri hak používaj aj kondom..aj keď znova zbytočne

vikuľa

no brala som ju kazdy den napr o 12 o 13 alebo raz az vecer ale nikdy nie v noci napr vzdy som si spomenula lebo som mala skolu a kopu toho a budik vypnuty...noo a po styku som zobrala aj tabletku po pre istotu lebo som mala zvlatny pocit..heej nechcem si nahovarat ale vies jak to :) dakujem :)

MultiLevel

ak ta hodina, "kedy sa ti podari" je v ramci rozpatia kedy mozes tabletku uzit, tak sa nemas coho bat :) Jednoducho, tabletku mas vziat napriklad o 19.00. Ty ju ale uzijes o 23.00...to je este v pohode. Ale ak by si ju uzila PO 12 hodinach, tak uz sa riad pribalovym letakom....
A nenahovaraj si nic :)