bolia ma krize

RNG

Teplo zapalom neskodi, hoci ich zosili. Zapal je normalna telesna reakcia na to aby sa na mieste zvysila cirkulacia a a hojivy proces. Pokial nie je prilisny a privela opuchnutia, je to pozitivna reakcia tela. Takze teplo moze zvysit bolkest, ale zaroven zrychli hojenie.
Osobne nie som pritelom myslienky chladenia na zuzenie ciev z znizenie zapalu takto. To jen zbytocne predlzuje liecenie. Ked chces znizit zapal bez zuzenia ciev, pouzi rozne enzymi a napr davku curcuminoidov s bioperinom, 3 x 1500 mg s 10 mg bioperinu na zlepsenu absorbciu.To ale neadresuje problem , pre co sa zapal vytvoril, len samotny symptom. Ale aj to casto dostatocne pomoze a dovoli telu sa regenerovat rychlejsie a s menej bolestami.

janca012

Dobry den ja mam tiez ukrutne bolesti krizov a chytilo ka to den pred vianocami a nemozem sa ani zohnu a to mam 18 rokov... hrozne prechladla som a pritom nosim dlhe veci nikdy mi netrcia krize ale v noci ked spim tak postel mam pod oknom a vtedy sa kolko krat odokryvm ani o tom neviem a cez tie moje okna velmi fuka nevite mi niekto pls poradit co mam robit? k ano dakujem

taťka

Teplo moze aj uskodit, ak je tam nejaky zapal. Ja mam v kriznej oblasti vysunutu platnicju uz 6 rokov, viem o tom svoje. Na Tvojom meste by som skusila natierat krize nejakou mastou alebo gelom proti bolesti, v lekarni Ti ponuknu 5 druhov, skus. A brala by som pre zaciato Ibalgin 3x denne aspon 5 dni, aby sa preliecil zapal. Ak by to nezobralo, chod ku lekarovi.

mil

Skus Fastum gel,a nenos odhalene krize.V lete som mala jeden zapal,nikomu to neprajem.Daj si teplu sprchu,zabal sa do tepla.Skus aj diclobene gel,alebo indometacinovy gel.Neviem ako Ta bolia tie krize,ci sa ani nezohnes,mas zapal nejaky alebo Ti pomoze jeden dobry cvik z kalanetiky,poznas To?Take vytahovacie cvicenie na zinenke na chrbat,vyborna vec,ak Ti nie je nieco viac.Ako dlho to trva?

nobody

ladvinovy pas si daj na chrbat alebo termofor, skus teply sedavy kupel a nejaku tabletku od bolesti, napr. ibalgin