Je to OK?

Príspevok v téme: Je to OK?
shiva

S priatelom sme viac ako 4roky. Staci mu milovanie raz za tyzden,niekedy aj raz za 2 tyzdne. Nepride mi,ze by som bola divna,ked mam na to chut viackrat za tyzden. Najhorsie na tom je,ze zacinam mat pocit,ze ho to asi nebavi. Ma 30r., ja o 6 menej.
poradte, co s nim, do takych veci sa neda nutit, neviem si rady

sheila

hmmm, sexi prádlo, to je fajn, ale keď chlap nechce a tvári sa jak... tak ani to prádlo nepomôže....viem o čom hovorím, baby zvládneme to:-)

e:-)

baby uuuúplne vas chapem..mala som takyto isty problem..nedokazal zacat prvy..a poviem vam trvalo to pekne dlho...aj som sa raz pokusila zeeee necham dokedy to vydrzi....ale nedalo sa...proste som zacala vzdy .....po tyzdni po dvoch som to nevydrzala....parkrat sme sa o tom porozpravali ,,,,,aaaaa povedal ze sa pokusi to zmenit..ale nic...no aaaaa teraz sa milujeme velmi casto.....a poviem vam uz sa parkrat stalo zeee zacal aj on..a cim viacej sa blaznime a milujeme a pusinkujeme tak je aj on ten..ktory zacne prvy....mna to vzdy strasne trapilo..ale teraz uz nie..viem ze sex somnou miluje.....aaa vtedy sme sa nemilovali aj dost dlho..ale nebolo to preto lebo ma necel...ale preto lebo ma miluje...a kludne by to vydrzal ked som nezacala prva...booo nece na mna tlacit stale zo sexom...teraz uz to viem...no ja som nim asi posadnuta .-D hehe.-....srandujem..milujeme sa kazdy den..vyskusajte to sexi pradielko..na to skratka chlapi su..no....neodolaju...dajte vediet co a ako...

ivka2

ved to..ze ani mna to nebavi, ako keby som bola nejaka nenazrana na sex..ale ked ho nemam skoro nikdy..:( my sme spolu cez 5 rokov a partner je odo mna starsi o 5 rokov..:( ma 26...uz som mu dnes povedala ze mu kupim viagru:))

shiva

Znasilnenie nezabera...mne je to samej trapne,ze musim o to akoby prosikat..nemoze to byt vekom? alebo tym,ze sme uz dlhsie spolu? no mna by to bavilo skoro furt

ivka2

ako najavo???da sa to dat este viac najavo, ak sa zobleciem do erotickeho pradla a zacnem ho bozkavat???a on povie dnes NIE, lebo....alebo to nepovie len vidim ze sa tvary ako zdochnuta mys...fakt nechapem...