Co teraz?

Príspevok v téme: Co teraz?
smutnaromanticka

Ahojte,chodit s priatelom 5 mesiacov a vcera sme sa chceli prvykrat spolu milovali.Pre mna by to bolo po prvykrat.Mam 21 a priatel 26.Vsetko bolo super,boli sme u neho.Rodicia boli prec a mali sme celu noc pre seba.Krasna romanticka vecera,potom sme spolu tancovali,zacali sme sa bozkavat,vyzliekli sme sa a isli sme do kupelne.Maju velku rohovu vanu,sedeli sme v nej,bozkavali sa,bola som velmi vzrusena.Po kupeli sme isli do jeho izby vsade boli same sviecky,pustil krasnu hudbu.Odniesol ma na postel,zobral vonavy olejcek a robil mi masaz.Zacali sme sa hladit a bozkavat,zacal mi to robit prstami a to robil uz velakrat predtym.Bolo to vsetko uplne nadherne.Ale ked sme sa uz mali milovat a mal nasadeny kondom,zrazu som dostala velky strach.Priatel bol zlatucky,objal ma a povedal,ze je vsetko v poriadku.Ale mam z toho blby pocit,pokazila som krasnu chvilu nam obom.Neviem preco.Zaspali sme v naruci,rano bol priatel trosku smutny,ale mily.Co mam robit aby to nabuduce nedopadlo s tym,ze budem mat strach.Ved vsetko bolo tak ako to chcem,uzasne.Priatela milujem,atmosfera bola prekrasna.Co sa stalo?

evinka

smutnaromanticka......................gratulujem.. ...je to super..len tak dalej..som rada ze sa ti to podarilo :-))

smutnaromanticka

Bolest nebola takmer ziadna bol uzasny.A stastni sme obaja,bolo to nadherne.Kazdej babe by som priala taketo poprve.

hello

aa... myslím, že už všetko dopadlo kráásne... :) že si sa nemala čoho báť, však? určite to nebolo také hrozné ako si sa obávala...

smutnaromanticka

Ahoj hello. No tak v sobotu som bola s priatelom sama u neho doma. Priniesla som tam sviecky, sampanske,jahody,obliekla som si nadherne sexi pradielko. Priatel po mna vecer prisiel a isli sme k nemu. Ked sme boli u neho,zaviazal mi satkou oci a vzal do narucia. Niesol ma po schodoch do jeho izby. Posadil ma na postel a pobozkal. Potom mi rozviazal oci. Vies co? V izbe bola tma a priatel si kupil ten pristroj ,ktory ti na strope vytvara blikajuce hviezdy. Priatel pustil moje oblubene romanticke CD. Bolo to nadherne. Lahol si ku mne a pozerali sme sa na hviezdy. Potom som ho zacala bozkavat. Priatel potom isiel do kuchyne po vino a syry a olivy. Pili sme vino, papali syr a olivy.Potom sme sa zacali znova bozkavat, zacala som masirovat priatela, bozkavat jeho sexi telicko. Bolo to nadherne. Potom sme sa obaja ocitli nahi a... Ale to uz asi vies.

vodnarka

smutnaromanticka tiez si myslim ze by si mala navodit rovnaku atmosferu ako to spravil on.. na tvojom mieste by som pripravila vsetko tak ako on aby vedel ze sa ti ten vecer pacil a ze si cenis co urobil pre to aby si sa citila prijemne a zakoncila by som to krasnym romantickym milovanim:).. zrejme mu teraz budes musiet ty naznacit ze to naozaj chces a si na to pripravena.. takze hlavu hore:) nemysli na to ci sa nebudes bat alebo ci to nebude boliet a bude to ok.. inak klobuk dole pred tvojim priatelom na taky romanticky vecer caka kazda z nas:) je vidiet ze mu na tebe strasne zalezi

lucinka2

dobry napad podla mna bude nadseny, lebo to nebude cakat a iba ta tam tak sexi oblecenu uvidi a hned hned bude pripraveny :) len nepovedz zas nie, lebo sa uz chalan asi sklame a bude sa trapit