stara bolestiva láska

Príspevok v téme: stara bolestiva láska
mishel_

Ahojte ..
Mam akosi divný problém a chcela by som sa spytať či sa vam to niekedy tiež stalo alebo zaživate niečo podobné . mam 17 rokov a neviem naozaj NEVIEM zabudnuť na byvaleho, rozišli sme sa pred rokom a neskutočne som po rozchode trpela strašne som ho milovala a som ten žiarlivý typ a neže som mu neverila len som sa bala a bola mu na stopach totiž mi sme sa mnoho krat rozišli a dali opäť do kopy takto to šlo stale a za ten čas som sa na neho strašne naviazala, teraz (po roku trapenia) som zase začala randiť ale neustale na neho myslim a mota mi hlavu,stači jedno slovo o ňom a zase som mimo..ja som ten cely rok bola v tom že on sa vrati ale nevratil a preto som bola v depkach stratila veľa kamaratov uzavrela sa do seba a začala robiť strašne somariny myslela som si že alkohol a cigarety a hulenie všetko vyrieši.. jednoducho ako kebysom stratila veľký kus seba a chcela som tú dieru zaplniť rôznymi chlapcami, plakala som každú noc a rezala sa. keď som už nevladala potom vstupil jeden chalan do mojho života ktory mi pomohol dali sme sa do kopy .. teraz mame pekný vzťah ale vždy mi beha po myslí aj keď ľubim iného neviem jednoducho prestať na neho myslieť ..

Itte

Chlapovi nikdy nedaj vsetko. Ani cele svoje srdce. Polovicku si nechaj pre seba. Chlapi nie su az taki uzasni, aby si im odovzdala do ruk celu svoju identitu, lebo potom si to prestanu vazit. Stale bud akosi nezavisla vo vztahoch, neviaz sa na jednu osobu, lebo ti to len ublizi. Stale budes v depresiach a akoby si len tapala v realite, akokeby si ani nezila. Mas citlivy vek, vrat sa ku kamaratom a zacni si uzivat zivot. Ono sa ti to zo zaciatku bude zdat strasne tazke, ale po troch, styroch dobrych stretnutiach s kamaratmi sa ti otvoria oci a zmeni sa ti aj pohlad na cely svet. Teraz sa nauc byt vo vztahu nezavisla. Svet sa nekruti iba okolo zadku nejakemu chlapcovi. Zivot je aj O TEBE, a aby si sa TY citila na tom svete dobre. Normalne 2 dni bud s nim a na treti den mu povedz, ze ides von s kamoskami. Nenecha ta, neboj sa. Prave naopak, budes pre neho este viaz pritazliva, pretoze chlapi radi zeny dobyvaju, a taka, co nie je na nom zavisla je pre neho ako bohyna. Ak mas kamosku, ktorej sa mozes vyrozpravat, velmi ti to pomoze, lebo ona ta pochopi a bude sucitit s tebou, uz nebudes v tej ciernej diere sama... A to, ze este stale myslis na byvaleho? To je len preto, ze ta nechal on, je uz pre teba nedosiahnutelny, tak preto mas taky zaujem. Inac vsetko cas zahoji..