Som chladna?

Príspevok v téme: Som chladna?
maybelline

ahojte, chcem sa spytat ci niekto nebol v mojej alebo podobnej situacii
ide o to ze pred uz skoro troma rokmi som sa velmi zalubila a strasne sklamala ten rozchod bol velmi neprijemny (nie len kvoli samotnemu rozchodu ale zaroven s tym mi niekto blizky zomrel bolo to naozaj neprijemne obdobie) odvtedy mam pocit ze nie som schopna lasky ale vobec
mala som odvtedy vztah, rozisli sme, skratka z mojej strany to bolo take ze prve tyzdne okej trochu nadsenia do toho ale citila som ze to neni take ako predtym, teraz dalsi chlapec ma o mna zaujem, fesak mily vtipny atd ale...
o chlapov nudzu nemam, mnohe by sa tesili keby sa im prihovorili ti co mne ale z mojej strany to je vzdy ze si len poviem- a naco?
nikto ma nevie nadchnut viac ako na par tyzdnov, chcela by som stastny vztah ale zase na druhej strane viem ze ma to po chvili bavit nebude a bude to len tak z principu
velakrat som rozmyslala ci si vobec niekoho najdem a ci budem pri niekom skutocne stastna je to sklucujuci pocit vediet to o sebe

waymar

takto cez net ti nik nepovie či si chladná.. keď ťa nepozná.. ty to akoby dopredu všetko v jednom momente v hlave uzavrieš že to nemá zmysel.. a ani nevieš či máš pravdu.. niekedy nie je zlé skúsiť to a zistiť či to tak je :) každý je iný a nikdy nevieš či ťa to ozaj prestane po chvíli baviť :)