Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Work and travel USA - bol niekto?

Príspevok v téme: Work and travel USA - bol niekto?
loureed

Zdravim, je tu nejaky student, co bol v lete pracovat v USA? Velmi by som chcela ist, ale az buduce leto. Kolko vas to vyslo? Vsetky tie pociatocne naklady, nieco agenture, poistenia, letenky, viza. Proste s akymi nakladmi ratat? Vela agentut ma cenniky, ale chcela by som od niekoho informaciu z vlastnej skusenosti, kolko penazi ste mali, ked ste do toho isli. Vratili sa vam investovane peniaze? Mne nejde o to aby som nejak zarobila, ale chcela by som trochu cestovat, nieco vidiet...

trexv

ja som bol pred dvoma rokmi, urcite tam nezaorbis majland, ale naklady by sa ti mali vratit a zarobis aj nieco viac..
moje naklady boli okolo 1300 eur, ale letel som az na Aljasku, takze som to mal trochu dalej ako ked by si isla na vychodne pobrezie..
a inac jednoznacne odporucam, ci uz kvoli skusenosti, alebo jazyku, je to zazitok na cely zivot a moja najkrajsia spomienka na vysokoskolske casy..
ale ak to chces stihnut este toto leto, mala by si sapoponahlat, aby si to stihla vybavit..

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.