Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Suché, roztrapkané a lámavé konce vlasov - tipy

Príspevok v téme: Suché, roztrapkané a lámavé konce vlasov - tipy
69kikiki

Ahojte, chcela by som nejaké tipy na výrobky ktoré by som mohla používať na suché konce aby posobili zdravo a a uhladene. Chcela by som niečo čo by som si mohla dávať na mokré ale aj suché vlasy a čo by mi chránilo vlasy pred teplom. Rozmýšlala som nad tekutými krištálmi alebo kokosovým olejom. Ale neviem...
ďakujem za info :)

majli

Dobry den,čim všetkym vaše vlasy prešli? Farbite si ich alebo žehlite ?
Vyborná maska je z ,,kyslej smotany",obsahuje mliečne proteíny,vlasy vyživí,zcelí. Čo sa tyka pripravkov -vysoko rekonštrukčná je značka Joico alebo Mon Platin,s ktorou mam skusenosti. Ešte zavisí ake mate vlasy-či su jemné a redsie alebo hustejsie... Vrelo odporučam dať si urobiť v kadernictve 4krokovu ošetrujucu kuru Joico,vlasy krásne ozdraví. Pozor však na netove objednavanie značky Joico,na roznych strankach predavaju jej neoriginaly. Ja ju odoberam len od pani Volkovej,ktorá je hlavnou distributorkou tejto znacky na Slovensko. Joico je drahšia značka ale niekedy sa oplatí ,,našetriť si" a investovať do kvality. Skuste nakuknut na facebook na Kadernictvo Smajlik Bardejov alebo na www.kadernictvosmajlik.webnode.sk s pozdravom Maja

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.