Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

patulik213

Ahojkyyy :) jupiiiiii som objednana na konzultaciu k Dr. PALENCAROVI do BA Ruzinov, viacere ho chvalili, k nemu som chcela ist tak vsetko zatial klape..ja velmi dufam,ze sa mi podari absolvovat opku do konca roka...kedze idem cez poistovnu, tak snad nebudu komplikacie...zevraj v BA to beru automaticky ze to VSZP preplati..tak ja sa spolieham, lebo.uz dlho s tymto nakladom nevydrzim.. Tesim sa ze aj vy ste stastne, velmi ma to povzbudilo,.aby som sa na to dala aj ja..kedze to neni az taka bolest a tak :) a kedy ste uz mohli cvicit a behat prosim vas? Lebo ja bez pohybu dlho nevydrziiim :) tesim sa na vase odpovede :)

ivetik33

Ahoj patulik213 :-)
u mňa to bolo také, mám pocit, že hladké. Mám priateľku, ktorá absolvovala tiež zákrok a bola veľmi spokojná a keď šla na kontrolu, tak zavolala lekárovi, či by sa mohol na mňa pozrieť. On súhlasil. To bolo niekedy koncom marca 2014. Plastický lekár ma pozrel, porozprávali sme sa a dohodli sme sa rovno na termíne. Voľno mal koncom júna 2014, ale to som moc nechcela kvôli teplám, lebo sa horšie hoja rany, tak ma naplánoval na koniec septembra. Tým, že som si to zaplatila sama som sa vyhla behačkám po lekároch. Nemala by som na to nielen nervy, ale ani čas. Úplne mi stačilo, že som tri či štyri dni behala po predoperačných vyšetreniach. Priznám sa, že mám pred lekármi rešpekt a keď nemusím, tak tam ani nejdem. Ale toto neľutujem. Bolo to rýchle, jasné, stručné a lekári a sestričky boli skvelí. Zákrok mi robili v Púchove. Fantastický prístup. Patulik, vytrvaj, držím palčeky :-)

patulik213

ahoj ivetik33

uplne ti závidím, že si už po..ja sa už neviem dočkať...ja idem cez poisťovňu, takže si teraz vybavujem rehabilitaciu, ortoped mi dá určite odporúčanie a potom už len sa objednať na plas. chir.

Môžem sa spýtať, ako dlho si čakala, na vyšetrenie k plast. chirurgovi? približne mesiac??

Lebo toho sa najviac bojím, že sa to natiahne a kým mi to potom vôbec schváli poisťovňa... :( Najradšej by som to mala do nového roka za sebou...
ale nemám už žiadne pochybnosti, neskutočne sa teším!
A kvôli tomu pocitu keď si uvidím brucho sa teraz snažím radšej schudnúť, nech to neni jeden otras :D
ďakujem za odpoveď, poteší ma :)

ivetik33

Ahojte :-),
som štyri dni po operácii a myslím, že som nemohla spraviť nič lepšie. Vlastne, mala som to spraviť už dávno. Rok som si šetrila, aby som si mohla splniť svoj sen a neľutujem to. Doteraz som nejako neriešila nejaké podrobnosti okolo toho všetkého, jednoducho som si to v hlave usporiadala a šla som si za svojim snom. Až teraz pár dní po som trošku hľadala na internete a natrafila som na túto diskusiu. Ďakujem za rôzne rady a skúsenosti, ktoré som sa dočítala. Vďaka nim to určite dotiahnem do zdarného konca. A pre tých, ktorí sa rozhodujú a váhajú .... šla by som do toho znova. Jediný problém je, že si po x rokoch vidím na brucho a budem s ním musieť čosi spraviť :-))) ďakujem :-)

patulik213

Ahojky baby :) veru nejako sa to tu nehybe.. No ortoped bol mlady... ked som ho zbadala tak som chytila stres..tak sa ma pytal ze aky mam problem..vravela som,ze ma picha pri lopatkach a pod a ze ma prsia strasne tahaju dole..mala som sa vyzliect a vravim mu nech sa necuduje ze mam latkovu podprsenku lebo inu neviem najst... :D A on sa ma sam spytal ze ci som neuvazovala nad redukciou tak som sa robila ze ako nic a vo vnutri som uplne skakala od radosti :D :D a ze jemu zatial vsetky az na 1 preplatila poistovna.. No povedal ze aby to bolo istejsie tak najprv musim absolvovat rehabilitaciu..takze akurat zajtra idem na predrehab.vysetrenie :) neskutocne sa tesim... A ako ste to mali vy baby s vahou? Nepotrebovali ste schudnut? To vam nepovedal plast.chirurg? Ako nejsom tucna, len chcem predtym trochu schudnut a nechcem prsia stratit uplne :) a kolko ste cakali na vysetrenie k plast.chirurgovi?? :)

koalka42

Ahojte zienky...fakt sa to tu nejako nehybe...precitala som to tu predtym asi vsetko...ale nejako som nezachytila... som 4 mesiace po zmenseni, a na vrchnej strane kde mam bradavky prisivane... mam take vacsie jazvicky...ale objavili sa mi tam po odpuchnuti cca po 6-8 tyzdnoch stehy...take konceky...troska sa to zle hojilo okolo, ale len tak nepatrne, nie ze zle. Teraz su zacelene jazvicky, ale teraz to tak omina v tom mieste dnuka. Mam pocit akoby vstrebatelne stehy troska zavadzali alebo sa nevstrebali snad este? Na inch strankach som citala ze sa tazko vstrebavaju. Mate niektora podobne pocity? Alebo mala ste niektora?
A som prekvapena, ze az teraz to svrbi tak viac, tie jazvicky. A je uzasne ked vas nieco svrbi...a skrabkate sa a nic necitite :-D Teda okolo bradavky ano, troska sa to poriesi poskrabkanim vedla...len niekedy to je na nervy :-D

Kostička

Ahoj Patulik, nejako sa tu nikto neozyva. Ako si dopadla u toho ortopeda? Ja som bola operovana v january a mala som odporucenie od ortopeda, neurologa aj gynekologicky, ona ma v tom dost podporila. Takze vela trpezlivosti pri vybavovackach! Oplati sa. Ale aj keby nepreplatili. Ja som bola rozhodnuta vziat si aj požičku. Mala som taku velkost ako ty, teraz mam take D - E a je to uplne ine, super!!
Tak sa drz a ozvi sa!

patulik213

Ahojte :) som rada ze tu bezi diskusia takehoto typu, precitala som si skoro vsetky prispecky :))) a ja by som tiez rada sla na operaciu, mam prsia podla tabulky velkost I a riadne ma obmedzuju. Chcem aby mi to preplatila poistovna, tak som uz objednana ortopedovi na 25.8.ale fakt sa bojim ci mi bude suhlasit..:( od neho zavisi asi vsetko nie??? :( a boli ste niekto u palencara/fedelesa v BA v Ruzinove? Myslite ze by mohol byt s poistovnou problem? Dakujem za odpovede a tesim sa na vase dalsie skusenosti :)))

eris

Ahoj lienka,
Ja som 8 tyzdnov po OP, mne vsetko dopadlo dobre. Dokonca az tak dobre, ze po piatich tyzdnoch som uz mohla robit vsetko..plavat, behat, cvicit. cokolvek.
A co sa tyka tej podprsenky, ja som v nej spavala tak dva - tri tyzdne max. kedze som si vzdy na noc davala olejcek na rany, dost mi prekazala.
drzim palce, nech sa jazvy rychlo hoja :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.