Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

michelle1993

no uz som po operacii, v pondelok to zrobili a vcera ma pustili domov,.. vyzera to vselijako, vcera som sa sprchovala a trosku mi prislo zlez tych jaziev a modrin :D ale preckam ten cas, lebo konecne sa budem moct sebavedomejsie prechadzat po ulici:))

Cufka

Ahojte kocky....tak som bola na kozmetike a moja kozmeticka mi dala liecbu: biolampa-farebna terapia, homeopaticky sprej, kolagenove serum a kolagenovy krem....po tyzdni sa mi to konecne hoji....doktor dnes skoro odpadol a vraj mam pokracovat v samoliecbe. Takze Kosticka nemali s tym skusenosti a 5 tyzdnov ma liecili stylom pokus-omyl....smutne ale co uz....uz to len musim dotiahnut do konca a dufam ze to bude skoro. Priebezne sa ozvem...

Kostička

Ahojte, som takmer tri mesiace po opke a môžem povedať, že konečne som celkom zahojená. Po vybratí posledného stehu sa mi všetko krásne zrástlo, používam silikonove náplaste Siltape (s prestávkou od mesiaca po opke ).
Cufka, držím palce, aby si sa rýchlo zahojila. Veď lekári by mali mať skúsenosti a mali by ti poradiť...
Každý organizmus reaguje rôzne...
Tak sa drž! Papa

Nikolakol

Caute kocky, tak ja som uz mesiac po opke. Vsetko sa krasne hoji, uz nemam ziadny chrasty ani nic, ostali mi uz len teda blede jazvy, este stale vyvysene a este stale koza nie je vyhladena, ale taka pokrcena- ale je to stale lepsie a lepsie. Doktor mi hovoril, ze si to mozem uz natierat nejakou mastou na hojenie- neviete o nejakej? Nemyslim este tie silikonoe naplaste, to povedal, ze budem moct pouzivat az ked sa mi to uplne zahoji, tak teda ze mam pouzivat nejaku masticku, co ste pouzivali vy? Inak da sa tato jazva odstranit aj laserom v buducnosti?

Cufka

Ahojte kocky....Kosticka ako? Ja chodim kazdy tyzden do BA na kontroly...uz som zapojila aj biolampu do liecby a dokonca dnes aj kolagen....a to tak ze na pravy prsnik davam kolagen a na lavy dermazin liecia ma stylom pokus-omyl... A ten pravy sa hoji perfektne a ten lavy veeeeelmi pomaly....to nechape nikto ...uz musim len vydrzat....

Michelle, drzim palce a urcite nic nerob po opke nechaj sa obskakovat :)

Cufka

Ahojte tak dnes som bola na kontrole zase....i ked sa to hoji tak nikto nechape co sa mi to stalo.... Kosticka neni lepsie, boli to....z lekarskeho hladiska je to super lenze ja mam roztrhanu kozu (nie tam kde mam site ale mimo) asi 2x3 cm je to velke a boli to....doktor je z toho na prasky lebo vraj nikdy nic take nevidel taku reakciu...a to mam zahojene vsetko okrem tohoto kuska...tak uz aj osvecujem s biolampou a to vlastne urychluje proces hojenia...a repik mam nahradit kostihojom...dokonca mi dali gazy lebo oni maju take makke...ja som mala tie obycajne z lekarne a tie ma drali. Takze dnes ma osetrili a mam tak byt az do zajtra obeda...podprdu bavlnenu mam a zajtra kupim kostihoj a uvidim...o tyzden na kontrolu...manzel je uz na nervy kazdy tyzden utekame do BA....ale uz to vydrzim musi sa to zahojit....cvicit mozem nohy a brucho :) aspon volaco....tak zatim babule

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.