Zmenšenie prsníkov

gina333

Cufka a ty sa chystaj pod nôž,lebo asi teraz si ty na rade, však? Dúfam, že sa už tešíš ! Ak by si sa niečo potrebovala, sme tu stále.
pa

gina333

Ach Kostička, to čo prežívaš je celkom normálne, veď sme ženy a hormóny s nami mávajú
celý život.Ten nápor strachu, očakávania,bolesti aj radosti sa mieša a nejako to musí ísť aj von. To prejde a bude fajn.
Tie hematomy sa ešte ukážu,aj ja som sa vytešovala, že nemám a po pár dňoch som sa prekvapila, lebo som ich mala tiež a tiež zospodu.Pomaly to mizlo,len som to natierala.Jazvy som pri preväze pretrela roztokom Betadine- perfektne dezinfikuje a suší.Ale poraď sa so svojim operatérom, mne to môj poradil. Teraz už nemám chrastičky,tak si dávam na jazvy silikónový gél a na ostatné len oječek alebo mastné pleťové mlieko.
Idem na kontrolu o týždeň.
A potom už hádam pôjdem aj nejakú novú podperu vyskúšať. Teším sa ako malá.
Tak sa Kostička opatruj, lebo to bude už len lepšie.
G.

Kostička

Ahojte babenky, tak uz som 2. den doma, dnes som sa aj osprchovala, ošetrila, dala gázu s alkoholom a lioton gel, lebo mam male modriny na spodu prsnikov, čo som si ani nevšimla. Cítim sa fajn, len som unavená a to ma hnevá, lebo by som chcela pomáhať s deťmi ale nevládzem.
Čo sa týka tej kože okolo dvorca, mám jeden trošku viac stiahnutý ale niečo s tým budeme robiť, ako povedala doktorka. Ale neriešim to, veď nejdem fotiť pre Playboy.
Inak ja nemám stále žiadne bolesti, len to začína štipkať a cítim ešte ich váhu, keď si dám dolu podprdu, napr. pri sprchovaní. Nosím zatiaľ svoju starú, potom si kúpiť nejakú krásnu novú a nie jednu a hlavne farebnúúú.
Podprda mi je tak akurát, trošku voľnejšia, ale prsia sú asi ešte napuchnuté tak preto mi sedí. A zdá sa mi, že možno mám aj D-čka, a to sa mi po opke zdali také maličké :))
A už mám za sebou aj prvý plač, asi sa mi búria hormóny, prišlo mi ľúto pri tých deťoch, ach jaj.
Ale verím, že potom si to spolu vynahradíme...
Pre tie, ktoré ešte váhate: choďte do toho! Nemáte čo stratiť, len získať.
Držte sa! A ešte: spanie na chrbáte je hroznééééééééééé!!! Musíte si nájsť vhodnú polohu, inak trpíte. Ale nejakú obeť pre krásu priniesť musím, nie?
Ahojky

Maoam

caute baby, ja mam otazku na tie z vas, ktore to uz mate za sebou a zmensovali vam prsniky, cize odstranovali dost koze, ako to bolo/je u vas s tzv. stiahnutim pokozky okolo bradaviek? casom sa koza prisposobi, ale niekedy, ak sa vezme koze vela, tak to trva dost dlho a nepekne to vyzera, aj ked to baby kremuju a pod., mali/mate niektora s tymto vobec problem, alebo to ziadna nezazila? ak ano, co ste s tym robili? pytam sa kvoli znamej, ktora ma tento problem a uvazuje, ze zajde na korekciu k plast. chirurgovi, len neviem ako sa to odstranuje, ci laserom, citala volaco aj o moznosti vpichnut podkozny tuk (jej vlastny predtym odobraty), kedze nemam s touto OP skusenoti, tak sa chcem opytat vas, ktore to mate za sebou, ak by ste mali niektore tu ochotu odpovedat, bola by som rada, dakujem vopred

Cufka

Ahojte Zenusky, prajem vam vsetkych krasny novy rok a nove prsicka ktore nam budu robit len radost!!!! Kosticka tak som rada ze uz si "vybavena" :o))) Tesim sa s tebou. Ja teda idem toho 17.2. Uz mam povybavovane vsetky predoperacne vysetrenia a tak teraz uz len budem cakat kedy to absolvujem a kedy pride ten den D. Uz teraz mam inak obavy, lebo predsa je to zasah do tela. Ale strasne sa tesim no mensie prsia a na pekne podprsenky a super oblecka!!!!! A tie ktore o tom rozmyslate....no nerozmyslajte. Ja keby som rozmyslala tak som stale niekde inde s lajdakmi :o))

zuziynka-pear

Kostička, velmi ta pozdravujem a teším sa, že to máš už za sebou..gratulácia :))
teraz bude už len lepšie a lahšie hlavne ;)
fakt treba dodržiavať všetko čo ti povedia a hlavne spinkať na chrbáte..
mne sa stalo, že po vybraní stehov som sa v noci ani neviem ako prehodila na bok a roztrhol sa mi steh, takže som si ho doteraz hojila :/ ale už to je našťastie pekné tak som spokojná :))
Držím ti velmi palce a vydrž všetko :)
papa

Kostička

Ahojte,dnes len oddychujem,tak mám čas pisat.Bolesti stále žiadne,už mi dávajú len novalgin v tabletkach
,pohybujem sa sama,už má aj previazali a videla som si prsia,sú fakt menšie,úplná paráda žiadne modriny,možno sa ešte urobia. A narkozy sa nebojte,nie každý vracia,na izbe sme dve, kolegynka dnes nevracala,do konca sa aj najedla. Tak ahojte! Sestričky hovorili,že zväčšenie boli viac.

gina333

Jááj Kostička,gratulujem, teším sa s tebou! Tak sa opatruj, "poslúchaj"lekárov a oddychuj pekne. To je veľký zákrok, zobrali ti hodne,ale tá úľava bude úžasná,to uvidíš zanedlho. Ozvi sa, papá.

Kostička

Ahojky vsetky,ahoj Gina! Včera má operovali,asi 3 hodiny,bolesti som nemala ani nemám žiadne,len po narkóze som 2 krát vracala a bolel má chrbat z postele.inak sa cítim výborne,z J mi spravili C. Chcem vsetky povzbudiť,choďte do toho! Mňa fakt nič neboli,začína trošku štipkat.som šťastná,že som to absolvovala,prsicka už nebudú na pupku.ahojky,ozvem sa. Gina,diky! Papa

gina333

Kostička ahoj, neboj sa, nezabudla som na teba. Neviem či stihneš ešte sem mrknúť, ale chcem ti povedať: Neboj,všetko zvládneš, bude fajn! Ja som sa príšerne bála, myslela som na všetky možné riziká, ale keď som už bola tam,úplne som sa vložila s dôverou do rúk sestier a lekárov. Mysli len na to, čo ti hovoria a snaž sa držať rád,čo ti dávajú.Oni to majú odskúšané aspoń 100x a isto vedia čo majú robiť.To je najlepšie čo môžeš urobiť.
Čoskoro budeš veľmi šťastná,lebo tá úľava po operácii príde veľmi skoro. A veľmi skoro zabudneš na všetky boliestky.Ja som mesiac po OP, fungujem doma aj v práci,a zdá sa mi, že som na OP bola už tak strašne dávno,že sa mi to nechce ani veriť. Držím ti veľmi veľmi veľmi palce a keď budeš môcť,ozvi sa. Čakám ťa tu !