Zmenšenie prsníkov

patulik213

Ahoj jana79 :) ked chces napis mi tvoj mail...mna caka opka v ruzinove a tiez mi najprv odpovedali negativne..mozem poradit :)

jana79

caute dievcata,tak ja som bola v ruzinove na plast. amb. dolozit vsetky podklady, co chceli k operacii..., a teraz po mesiaci som si volala a setricka mi povedala, ze poistovna mi to neschvalila, ked som sa jej pytala ako mam dalej postupovat-odvolat sa, nevedela mi vobec poradit..., prosim neviete mi poradit niektora, ze ako ste postupovali dalej po neschvaleni, kam sta sa odvolavali???... dakujem velmi za vsetky info, lebo uz ked som sa do toho dala, chcem to dotiahnut az do konca...

merilinp

Už mám 35 dní od operácie a až teraz sa chystám upratovat.Ešte to bolí aj prsia aj zošívanie.Lekár povedal,že je to dobré.Umývam si to ak sa dá 2x denne v studenom repíku.Mastim si ranky antibotickou mastou.Na ostatné mám taký gél s kyselinou hyaluronovou.Je zlé že sa mi to pod podprsenkou všetko parí.Ale hoji sa to pomali.Hlavne že ma nebolia plecia od pŕs.Inak prsia sú velmi pekné,ako som povedala,ako zamlada.

patulik213

Ano? To je mi luto :(( a inak sa mas ako? Pouzivas aj nejake lieky na lepsie hojenie? A co si davas na jazvy? Po akom case si uz vedela robit bezne denne cinnosti, ze ta to tak nebolelo?? Dakujem za odpovede, pomozu mi :))

merilinp

No po 2 týždnoch mi žiadne stehy nevytiahli,vraj su všetky strebatelné.Prvé dni spávaš na chrbte,no po asi 4 dnoch som sa už musela trochu polohovat.Dnes po 15 dnoch som sa prvý raz sprchovala celá,rany si natieram s Infadolanom,predtým si ich umyjem studeným repíkom.Už to menej bolí,ale to ešte potrvá.No ale už v pondelok idem do práce-musím.Ak si ju chcem udržat.Nedvíham nič tažké.Inak zmena je velmi pozitívna,prsia su lahké a pekné ako u 15-stky.

patulik213

Merilinp a po akej dobe ti idu vybrat stehy? Ako rychlo sa zotavujes? Boli ta to? Dokazes spat? :) dakujem, som zvedava kedze aj mna to uz o chvilku cakaaaa juchuuu :)

merilinp

Zajtra idem na vybratie stehov.Operácia trvala 5 hodín.Nebolo mi zle po operácii,lebo mi dali niečo proti vracaniu.Sestričky sa o mna celý den a noc po operácii dobre starali,takže som stale spala.Každým dnom je lepšie a lepšie.