Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

Gubka

zuziynka-pear ta sa drž a už žiadne stresy a žiadny herpes, už len radosť a krásne prská. Inak som čítala, že aj Dr. Guba je super odborník, tak sa tešíme s tebou...

Cufka

Zuziynka, no drzim palce a budem na teba mysliet...potom hned podaj spravu ako bolo lebo aj ja idem na to iste miesto vo februari.

zuziynka-pear

Dakujem Gubka :)) myslím, že deň pred si tu budem čítať príspevky nech sa nabudím na správnu vlnu radosti, lebo všetky tu tak pozitívne píšete, že to človeka povzbudí :))
budú mi to robiť v Ústave lekárskej kozmetiky v BA, MUDr. Guba

Gubka

elkei ďakujem pekne, ano teším sa, že to mám už za sebou, už len sa pekne zahojiť ako ty bude to super.

ketrin37 gratulujem a želám ti bezproblémové hojenie. Super, že sa ti podarilo schudnúť, ja s tým bojujem už roky bez väčších úspechov :)

zuziynka-pear ďakujem pekne, ano už len sa zahojiť a bude to super. Juj už si to mohla mať za sebou, no ale čo sa dá robiť, radšej ešte pár dní počkať ako si privodiť nejaké komplikácie, to za to fakt nestojí. Ja som bola tiež týždeň pred opkou chorá, nie len ja ale aj doma som mala lazaret- celá rodina, no mňa to ako zázrakom chytilo najmenej, tak som to zvládla s kvapkami a s čajmi.Inak aj ja som sa viac tešila ako bála, ten pocit radosti,že konečne budem mať normǎlne prsia bol obeľa silnejší ako strach. Tak ti silno držím palce a teším sa stebou. Nech ti to super dopadne, veď tých pár dní ubehne co by dup. A kde ti to budú robiť?

zuziynka-pear

Ahojte kočky!
všetky vás pozdravujem a teším sa z teba Gubka, že to máš už za sebou a prajem ti bezproblémové hojenie :))
Ja som to už mohla mať tiež za sebou :(( (7.10.), ale tak som sa vystresovala, že som mala oslabený organizmus a vyhodil sa mi herpes na puse,. Anesteziolog zhodnotil, že ma nebude uspávať lebo sa hocičo môže skomplikovať počas opky.. Tak môj druhý termín je 13.11. čo je za chvílku a už sa neviem dočkať.. Teraz sa už viac teším ako bojím :D :D
Gina333 teším sa, že sa ti všetko podarilo vybaviť, lebo mne ešte stále zdravotka neodpovedala na žiadosť. Ale už mi na tom ani nezáleží : )) Napíš kedy máš termín..
Myslite na mňa baby :)) Pa Pa

ketrin37

ahojte..v stredu som podstúpila zmenšenie a úpravu prsníkov nie síce kôli veľkosti ale preto že som schudla a stratila som tuk z ních ostali mi len handričky..operácia dopadla zatiaľ dobre..bolesti sú minimálne..dá sa to vydržať..

Gubka

Pinzeta ahoj. Napísala som ti, neviem či ti to príde, lebo mi nejako blbol mail. Ak by nič neprišlo, napíš sem a skúsime znovu. Pa pa

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.