Zmenšenie prsníkov

Gubka

Delinka neviem, či sa tam dá aj na splátky. Ja som sa tam na to ani nepýtala, peniažky som si požičala , operáciu vyplatila celú a splácam splátky osobe,od ktorej mam peniažky. Pôvodne som mala aj vybavenú pôžičku z banky, aj tak sa dá, ale nakoniec som peniažy zohnala inde, tak mesačne splácam. Tiež som nemala takú sumu,ale stálo to za to. Neľutujem, Nitra je fakt super. Ale skús sa tam spýtať, je to Avelane clinic.

Gubka

Cufka ja som tiež premýšľala nad TT, aj som píslala mail, tiež som chcela na splátky, ale neodpísali mi.Tak som myšlienku na TT úplne vypustila a hľadala som ďalej a našla som Nitru. A veru neľutujem, som nadmieru spokojná , vrelo odporúčam.Tak sa drž. Už sa teším, keď sa zaradíš medzi nás, čo máme už po tom.

Gubka

Ahojte baby.Tak som bola na kontrole, všetko je OK, hojí sa to ako má, musím však ešte dodržiavať kľud.o týždeň zas, ale už mi bolo sľúbené, že dostanem len náplaste s ktorými sa budem môcť aj sprchovať, takže super, lebo takto je to otrava, umývať sa ako na farme :0)))
Inak bolesti už mám minimálne, cítim sa super, tak sa vytešujem.Inak kúpila som si novú podprsenku-veľ. 90B, super takú športovú,je to bomba, keď si konečne na seba niečo zoženiem ... jupííí....
Ešte ju samozrejme nenosím, mala som ju na sebe len pár hodín,kým mi uschla tá kompresná, lebo už som ju fakt musela oprať.
gina333 tak to ije super, že to schválenie je už oficiálne, tak šup šup šup dohodnúť termín a smelo do toho.Teším sa s tebou.

Cufka

Delinka, ja som bola na konzultaciu v TT Euroclinic lebo oni robia aj na splatky ale moju velkost nechceli robit. Skus tam ak nebyvas daleko. O inych zariadeniach neviem lebo ja som z trnavskeho kraja.

delinka

Ahojte... Mám taký istý problém.... mám 30 a veľkosť F a miestami G... Bola som aj v MT a tam stále posielali po papiere do VSZP...tak teraz neviem čo robiť alebo na koho sa obrátiť

gina333

Tak ahojte všetky! ááá...je to tu. Už mi volali z nemocnice, že dostali súhlas z poisťovne na preplatenie mojej operácie.
Mám si prísť dohodnúť termín a ostatné veci budúci týždeň.
Tak predsa som sa dočkala,
zdá sa, že je to možné vybaviť. Treba sa o to pokúsiť v každom prípade,nie je čo stratiť. No super,toto by som mala za sebou, teraz už len vybrať dobre operatéra,lebo potom je už tá ďalšia etapa na ňom :D
Ako tak sledujem, tak najbližšie idem asi ja pod nôž...