Zmenšenie prsníkov

zuziynka-pear

Čaute baby :))
takže polku leta som strávila vybavovaním vyšetrení kvoli doporučeniam na zmenšenie a podarilo sa..konečne mám žiadosť podanú v zdrav. poist. aj ked neverím, že mi to preplatia..aj napriek tomu že pracujem pre všzp..no čo už, nechám sa prekvapiť..
ale čo je dôležitejšie, že sa možem tešiť lebo začiatkom oktobra mám termín a idem nato..síce som sa teraz zľakla ked ste tam písali, že lekári doporučujú spraviť zákrok v nemocnici lebo ja idem do súkromneho zariadenia.. ale nebudem nato myslieť a len sa tešiť nech už to mám za sebou..
Elkei, teším sa, že z teba srší totálny optimizmus,šťastie a úľava..o 2 mes. snád budem písať v tom istom zmysle :))
Gina držím palce a zároveň si myslím, že to vybavíš :)) potom daj vedieť či máš hned aj termín na opku..
Pozdravujem, papa :)

elkei

Ahojte, ja som 3 mesiace po operacii...bola som operovana v BB v nemocnici...tiez som to riesila cez poistovnu, ale nepreplatili mi ju (vseobecna poistovna)

A ako sa citim? Musim povedat, ze super, chrbtica neboli, ani neviem,ze ju mam,prestala som sa hrbit a moje sebavedomie je o 100 krat vacsie, doma chodit aj bez podprsenky :-)....pomaly zacinam cvicit, plavat...ja som spokojna a som rada, ze som to urobila, aj ked som mlada a este som nerodila a verim, ze ked este schudnem a spevnim, tak to budes este lepsie :)
Drzim vsetkym babam palce, nenechajte sa odradit od nikoho, predsa vy viete ako sa citite

Cufka

kabel, nie gynekolog mi to neporadil....to som sa rozhodla sama..som otravena z toho ze si nemozem kupit normalne podprsenku a ked tak, tak musim za nu vyhodit 60 - 70 EUR, a takisto beham a chodim na jumping a tiez to nie je ziadna vyhra aj so sportovou podprdou...aj tie nie su zrovna najlacnejsie.... takze tak

gina333

Ahojte, ako vidím, tak to tu
znova ožíva, vrátane mňa.
Bola som dlho preč, aj som si zároveň riešila potrebné vyšetrenia. Mám už asi všetko potrebné, chcem to skúsiť budúci týždeň v BB. Myslím, že by mi to poisťovňa mohla schváliť. A veľmi pekne ďakujem kočkám, ktoré sú už po opke , teraz si už pekne užívajú "odľahčený" komfort bez zbytočných závaží na prednom diele a napriek tomu nás prídu na fórum povzbudiť.
Veľmi to pomáha, mne určite,pretože kým som neobjavila tieto stránky, trpela som roky ako kôň so svojim problémom sama v sebe. Každý v okolí širokom
aj ďalekom ma považuje za vyrovnanú, sebavedomú a pozornosťou mužov obklopenú
"šťastnú" ženu a moje trampoty ostali len moje, čo je nakoniec asi normálne.Nemala som potrebu to riešiť s nikým pretože aj tak to nikto nechápal,že "v tom" môžem mať problém.Pred rokmi som sa odhodlala a šla som na konzultáciu v Bratislave. S malou dušou, strachom a zúfalstvom mladého dievčaťa zároveň. A tam sa na mňa vyrútil jeden starý doktor, že "dievča čo tu chceš" a "ukáž čo máš" potom mi vyrozprával krvavé operačné postupy,skoro som tam odpadla od strachu. Objedli ma na OP o rok a pol,nakoniec som nenabrala odvahu tam ísť.Zmierila som sa sama so sebou.Nemala som žiadne zdravotné ťažkosti. Bolesti chrbta prišli až potom, asi o 10 rokov. Cvičím nepravidelne, to je fakt, keď cvičím, je to lepšie, ale zároveň to cvičenie nie je jednoduché s veľkými prsiami, ani športové podprsky to celkom neporiešia. A tak je to stále začarovaný kruh.Až pred asi rokom som sa dozvedela o jednej pani /v zrelom veku/, ktorá si dala zmenšiť a teraz je šťastná-prešťastná, chváli sa všade ako sa dobre má, že len ľutuje, že si to nedala urobiť skôr. A tak som sa nakopla nejako aj ja. Len ten strach ma neopúšťa ani teraz po rokoch. Už mám papiere od neurologa, ortopéda a gynekologa s doporučením, mam aj čerstvé sono, lebo mamo mi robili pred rokom, tak dúfam, že to bude stačiť. Chcela by som to mať do zimy za sebou.

A bola by som zvedavá, ako sa má Elkei, dávno sa neozvala. A tiež Zuzyinka-čo má nové,tak sa ozvite baby.!

A dík Pipko, za tvoju otvorenosť , ochotu a záujem sa s nami podeliť o tvoje skúsenosti a dodať nám odvahu ...veď vieš ...

Cufka

som v dovere ale v podstate je mi to jedno...nejednalo sa mi o to aby mi to preplatili len mi to odporucil..vlastne doktor zacal sam s tym ani som sa ho nepytala...len som si pozerala tych dvoch doktorov len neviem najst nejake referencie na nich...zrejme pojdem do NR aj do BA na konzultaciu a uvidim co mi povedia....