Zmenšenie prsníkov

gina333

Ahoj elkei, tak ako sa máš?
Si v poriadku? asi sa vytešuješ z nových prsíčok, ani nemáš čas na nás "zvedavice":D Pomaly máš už mesiac za sebou, tak ako si spokojná? Ozvi sa.
Ja som sa ešte definitívne nerozhodla pre lekára,ale pracujem na tom. Chcela by som ísť na jeseň, aby som do zimy
bola OK.

zuziynka-pear

už som to našla gina, nemusíš to hladať..
a inak ako sa máte baby? čo nové?u mňa nič, niesom ešte stále celkom rozhodnutá pre lekára, kt. skúsim..

zuziynka-pear

ahoj gina, nevidela som tu reláciu na TA3 a vôbec to neviem najisť v archíve..keby si to niekedy náhodou ešte našla tak možeš mi sem dať link? dakujem..

elkei

Ahojte,akurat dnes som bola na kontrole,vsetko je v poriadku,rany sa hoja pekne....uz ma zacinaju steklit:-)Mam pocit,ze trosku aj odpuchli,aj modriny su mensie a celkovo sa citim dobre.Pohlad do zrkadla je prijemny a trosku taky zvlastny:-)Dokonca som si vsimla,ze sa uz tolko nehrbim,aj chodza je prijemnejsie,nic sa mi kyvka:-)
A papiere posielali z BB,trebalo tam 3 kopie,ak si este dobre pamatam a potom mi zavolali.

gina333

Zuzyinka, videla si na TA3
reláciu s Milošom Bubánom
o liečbe- zmenšenia prsníkov?
Bol tam hosť MUDr.Guba.
Ak si to nevidela,dá sa to pozrieť z archívu TA3 21.4.2013
Ja som to objavila len náhodou
pred pár dňami.

gina333

Ahojte, tak ako sa máte ???
Bola som trošku preč,ale neprestala som byť aj tu - na diaľku aspoň. Elkei, hovor, tak ako sa máš, ako si nažívaš"po novom"??? Už si si na seba zvykla - aj v zrkadle? Ranky sa pomaly hoja, zachvíľu máš aj kontrolu v BB,nie?
Všetko ma zaujíma,fakt.Stále si predstavujem, aké to už musí byť teraz fajn.

A ozaj, ešte som sa chcela spýtať, či si žiadosť do VšZP dávala v BB alebo tam kde bývaš.Kto vlastne rozhodol,či preplatiť alebo nepreplatiť OP. Dík a pekné
zotavovanie ..

elkei

A zabudla som,ze ma operovali v nemocnici, na stranke nemocnice v BB mate aj cennik a aj informacie, na konzultaciu sa nemusite objednat, napr dr. Ulianko robi v utorky ambulanciu, prides a zapises sa, alebo sa mozes objednat na hodinu tusim,ze za 15E.

elkei

Nedozvedela som sa preco mi nepreplatili,len na papieri svieti nesuhlasi a aj ortoped neurologicka sa divili,ked diagnozy su na to.Mohla som si podat odvolenie,ale zas cakat a myslim,ze raz ked povedali nie,tak si to nerozmyslia.Dost na to sklamalo,clovek plati odvody a pod a raz ked nieco potrebuje,tak sa neda,skoda reci,ale ze vsade su reklamy ako pomahaju a preplacaju vykony,pomocky a bla bla.
Stalo ma to 1400 eur,vdaka mojej banke:-)
A mam sa dobre,nejako sa to nezmenilo,modriny si potieram,nech sa skor vstrebu a obzeram sa v zrkadle:-)

zuziynka-pear

elkei, to verím, poznám ten pocit s plavkami :/ o podprsenkách ani nehovorím...ty už budeš môcť byť aj na ostro ;) to je super, žiadna hanba niiiič...jááááj dufam, že sa aj ja dočkám tolkej radosti :))
a ked ti to nepreplatila poisťovňa, si sa aj dozvedela, že prečo?? a ak chceš povedať, kolko ťa to vyšlo bez posťovne? to ťa robili v nemocnici alebo v súkromnej?
a už sa môžeš hybať lepšie? cítiš, že to je den čo den menej bolestivé?