Zmenšenie prsníkov

Marsmeloun

no alusss šetrím šetrím len akosi nepribuda ..... :-( normálne zvažujem aj tu BB este stále .. uplne som z toho zdepkovaná celá ... minule ked mi volali ma aj nalomili normalne .. len ked ta asymetria sa bojím že to nebude pekné a nebudu rovnaké .. a som mlada .. och .... :-( neviem .... ty si spokojná s vysledkom ??? ozaj neposlala by si mi foto pred a po ? tá rana sa zahojila ?? ozaj :D všimlo si to tvoje okolie ?? že si to podstupila ?? :D :)

snehuliena

elkei....ja som išla na oper. do BB ako samoplatca, do dvoch týždňov som dostala termín,ktorý nevyhovoval lebo akurát som mala mať krámy. Operovali ma presne mesiac po konzultácii.Odporúčam a držím palce

elkei

Ja som papiere teraz dovybavovala a davala som odporucanie od ortopeda, neurologa, gynekologicky, obvodnej+ zhodnotenie zdrav. stavu (ake mas ochorenia, vazne urazy a pod., vaha,vyska, BMI, obvod hrudnika, pasa,bokov), aktualne USG prsnikov a vysetrenie u mamologa.A ak budes mat vsetko,tak ti to treba 3x prefotit.Podla mna je najlepsie ak si najprv vybavis papiere a potom pojdes na konzultaciu.

Marsmeloun

Ahoj Nika ... takže ... odporučenie od ortopeda s popisom rentgenov , neurologa( musí tam zaznieť doporučujem korekčnu operaciu z indikácie) , potom mamologické a u vseubecného ten tam píše váhu , výšku, vipis diagnoz ... toto das plastickému ten tam este daco doplní , odfotí ta a posle to na poistovnu .. potom čakáš na schválanie ... zavolaju ti a už si ides dohodnuť termín ... chod hocikedy v utorok do BB k doktorovi Uliankovi ma ambulanciu v Roosveltkea povedz že by si si to chcela vybaviť on ti to vysvetlí ... ale je lepsie už mat daco potnáhané a s tým tam prísť:-)

veroniciak

Dievcence, chcem sa opytat ja mam tiez velke prsia - 70 I a pisali ste ze ste boli viacere v BB na zmenseni. Rozmyslam nad zmensenim cez poistovnu mam UNION ale ked som tam volala nevedeli mi presne povedat ake podklady by odo mna resp. od lekara potrebovali? mate s tym skusenosti? choddievam k neurologovi - pretoze mavam bolesti chbtice- krcna, poslal ma na roetngen je tam nejaky blok C5-C6 a gynekolog ma pravidelne posiela na sono prsnikov tam mi napisali hypertrofia. ale neviem co mam pytat od neurologa pripadne ortopeda? nejake odporucanie na operaciu zmensenie zo zdravotnych dovodov? vdaka za odpoved :-) Veronika

Marsmeloun

elkei daju ti ho rychlo ..hned ako ti to schvalia tak do mesiaca ...2 mas termín .... mne vcera volali zo seketariátu ... či som si to nerozmyslela ...že sa mám prísť v utorok porozprávať ...

snehuliena

aluss, ahojko, ak môžem poradiť
na tu ranku si daj INADINE stojí to nejak 1,50 euro.Je to antiseptický nepriliehavý obväz s jódom. nastriháš si podľa potreby a veľkosti náplasť, strhneš biele krytie a priložíš na ranu ja som to fixovala ešte sterilnou gázou, lebo by to zašpinilo spodnú bielizeň. Ja som tiež nič nelepila, lebo som už bola alergická z tých leukoplastov .stačí priložiť obyčajnú gázu. Mne sa rana čo som liečila mesiac, týmto zázrakom zahojila za necelých 10 dní a to bola veľká skoro v priemere 2 cm.
www.adcc.sk