Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

exxina

Patulik213, tak to mi je ľúto, že sa to skomplikovalo... a na vyjadrenie sa k odvolaniu majú zasa takú dobu, alebo by to už nemalo tak dlho trvať?

exxina

Patulik213, tak to mi je ľúto, že sa to skomplikovalo... a na vyjadrenie sa k odvolaniu majú zasa takú dobu, alebo by to už nemalo tak dlho trvať?

patulik213

Ahoj exxina :) no akurat dnes mi volali, ze poistovna nesuhlasi...tak musim sa odvolat, a ze skoro vsetky taketo ziadosti zamietaju..tak neviem co robit...som sklamana... :(

ivetik33

Ahojte kočky,
dlhšie som tu nebola. Bola som v polovici marca na kontrole po pol roku od opky (opka bola koncom septembra 2014) a som maximálne spokojná, všetko je v poriadku. Lekár mi vytiahol ešte jeden neposlušný vnútorný steh a ranka sa ihneď zahojila. Všetkým, ktorí ste sa rozhodli podstúpiť zmenšenie prsníkov, držím palce. Nenechajte sa odhovoriť od Vášho rozhodnutia a ničoho sa nebojte. U mňa to bolo najlepšie rozhodnutie môjho života :) Život je proste úžasný. Držte sa dievčatá :)

patulik213

Určite budete vedieť viac :) potom sa ozvite tuto, som zvedavá...
a komu idete vlastne?
Čo som počula aj čítala skusenosti s opkou, tak kvalita života je neporovnateľne lepšia :) Držím palce :)

exxina

Ja sa chystám do BB. Po konzultácii budem určite vedieť viac.. Mám z toho všetkého aj dosť veľký strach, ale zasa na druhej strane, tie roky, čo nosím túto záťaž, už urobili svoje - odniesli si to dve platničky.. A tá kvalita života po zákroku je určite vyššia, tak sa oplatí to všetko vydržať... Tak vám držím palce, nech vám to schvália a nech to všetko dobre dopadne!!

patulik213

mate pravdu, vsetko vam blizsie povie chirurg na konzultacii, mna si napr.vobec nefotil, iba vravel co potrebujem aby mi to preplatili.. :)) ja sa chystam do Ruzinova v BA :) a vy?