Zmenšenie prsníkov

alusss

nepýtala som sa...ale piatok už letím späť, sobotu do práce, uvidím ako bude, hádam to bude ok, lebo neviem či sa s nimi ešte dohodnem ak budem musieť byť dlhšie doma. a doktorovi som tiež hovorila že už piatok idem späť a nič nepovedal, mne predtým hovoril ked som mala inu prácu že kludne ked to bude ok a nemám ťažku prácu tak aj po dvoch týždnoch. ja som čakala že to bude horšie ako som tu čítala o bolestiach a tak, ale u každého je to inak, ja som si dala dokopy asi tri tabletky od bolesti, nemala som problém obliecť sa ani nič podobné. som sa zbytočne strachovala. tak držím prsty aby si to došetrila...ved do jeseni máš čas

alusss

môžem poslať foto ale kus neskôr, zatial dosť hrôzostrašne vyzeraju :D ja som tenká...a mne sa zdaju také isté, možno aj väčšie lebo je to taký nezvyk ked som ich mala všade a teraz su pekne hore a pokope :) nie rozliate. ale tak niečo mi z nich zobral, ešte ked sa kus usadia tak bude dobre myslím. a aj ked ostanu väčšie nevadí, aspoň budu rovnako veľké a kus vyššie. a ty ako si na tom? šetríš?

Marsmeloun

nepošleš foto ?? :D :D ale nie ... som rada že si spokojná :-) už sa teším aj ja .... takže su cca na pohlad rovnaké ???a si štíhla postavou či silnejšia ?

alusss

piatok som bola na kontrole, odlepili mi to, všetko ok vyzeralo, prelepili mi to už len takým papierovým, že na dáky deň, dva...dnes som si to odlepila, všetko vyzerá ok, jazvy v pohode, ani chrastičky nemám skoro žiadne, akurát na jednom mieste mám kus zapálené asi alebo čo, tak kus hnis...ale to len taká malá jamka je tam, inak je to ok...prsia sa musia usadiť ešte, zatial som len dva týždne po opke, aj modriny mám ale myslím že to bude oveľa lepšie, aj pán doktor povedal vraj budem mať veľmi krásne prsia :) len to chce kus času kým to zmäkne aj tie jazvy...

Marsmeloun

Aluss ahojko :) no čo ako si spokojná s vysledkom ??? podarilo sa skorigovať asymetriu ? :) hojí sa to dobre ???

alusss

ahojte kočky, chcem sa opýtať, ked to mokvalo a repíkovali ste tak potom ste to prelepili? ako dlho sa to asi hojilo to miesto?

pipko41

Dengra:

Ahoj hej ja som 3 mesiace po opke.uz spavam v noci bez podprsenky a spim aj na boku a ciastocne aj na bruchu.podprsenky uz nosim a tiez s kosticami ja dole tie jazvy nemam.

Akurat prave prsko je este take neusadene.lebo jazva ako konci dole je este moooc tvrd tak cakam kum zmakne.

dengra

Ahojte:)
ja som napriklad nemala modriny, iba tak trochu na jednom prsniku,ale boli opuchnute.
Pipko41: ty si uz vyse 3 mesiace po opke vsak? Na noc uz nenosis podprdu? A nosis uz aj cez den s kosticami?ci len obycajne? Ja nemozem s kosticami,vadi mi to na jazvach,ale pekne bez kostic u nas neni ani zohnat.