Zmenšenie prsníkov

alusss

kedy neskôr prídu modriny? som myslela že to hned. mne už tiež asi kus odpuchli lebo podprsenka mi je už volnejšia kus...aj doktor mi hovoril že oni sa ešte kus usadia...som dnes bola na kontrole, zatial všetko ok vyzerá, našťastie :) buduci piatok idem znova tak že mi to celé odlepí a prelepí len tak kus niečím..zabudla som čím :D ale ani mi z ničoho nič netečie, krv, nič nehnisá..nepresakuje...zatial to ide fajne...teším teším

pipko41

Alusss
Ahoj aj ja som mala F-ka a v avelane mi dt.mladek nerobil spodny rez a mam teraz take D-cka.najprv som nemala modriny a mala som tie prsia az pri krku :D ale potom mi postupne klesali ale nieze ovisli ale dali sa tak prirodzenejsie.este mi stale stoja.modriny prisli az neskor.a boli riadne.dlho trvalo kym uplne zmizli ale to asik preto bo mi z kazdeho prsnika zobral 300 g ci coho.ale na pohlad aj omak su mensie ale nie pidi ale ani nie extra velke su akurat.

Marsmeloun

aluss videla somm od neho prsia bez spodného rezu ... a tiež boli také mega .. dake D-čka z E-cok ... ako boli väčšie ale vyzrali super ....totalne ako silikony.... pevné vydvihnuté ... uplne vymodelované

snehuliena

hej to poznám, ja som tiež veľa ležala na chrbte .....ale uvidíš zvykneš si , ja už zaspávam na boku ale nejak vždy sa zobudím na chrbte....sila zvyku:-)

alusss

dakujem, ja som rada že už to mám za sebou, ale už neviem čo mám robiť, sa nudím doma, von nechcem ešte chodiť a z ležania ma už bolí chrbát...ale musím vydržať :)

snehuliena

vitaj Alusss, v klube zmenšených prs :-) Tak už to máš za sebou, vidiš ani to nebolo až také hrozné, že?? veľa oddychuj a nenaťahuj sa. želám skoré uzdravenie a radosti z nových, krajších prs.

alusss

predtým som nosila 70 F, aj G..uvidím či to bude o niečo menšie teraz. a domov som šla na druhý deň ráno, cesta autom tiež bola v pohode. som sa len zbytočne obávala že to bude bolieť na hrbolcoch ale u mna to bolo fajn.

alusss

tak mne je celkom fajn...ani to nejako extra nebolí, teda skoro vôbec, len mám taký pocit že mám prsia na krku, tak strašne vysoko :D veľmi mi ich nezmenšil lebo som nechcela ten rez popod...ale o niečo menšie vraj sú...aj ked mne sa zdajú aj tak dosť mega...ale aspoň sú rovnako veľké a nevisia. a možno ešte odpuchnu. ale ani modriny nemám, neviem či ešte len prídu alebo čo. ano nosím tu podprsenku, tá ma prekvapila že je taká veľká, bude ju vidno aj pod vecami myslím..ale už nejako vydržím. platila som 2110 dokopy, ale v tom som už mala aj predoperačne na klinike avelane lebo ja nie som na Slovensku poistená tak sa mi nechcelo behať hore dole a všetkým vysvetlovať čo prečo chcem.

Marsmeloun

aluss no co ako sa cítiš ???? na aku velkosť z akej si cca sla ??? a na kolký deň si sla domov ???? inak pls kolko si platila so vsetkým ?? teraz mas tu speciálnu podprsenku ???