Zmenšenie prsníkov

snehuliena

Alusss:
ahoj ja som po operácii 3.týždeň.Ja sa do práce ešte nechystám aj keď to už nie je bolestivé.Samozrejme závisí aj od počasia,teraz je aj zima a treba si dávať pozor na prechladnutie. Niekedy ma celý deň niečo pichá, inokedy, škriabe, som citlivá na bolesť, na dotyk, jazvy sú už menej tvrdšie ale na dotyk bolestivé. Osobne mne robila problém aj obyčajná prechádzka v opätkových čižmách, každý pohyb, otras ma zabolel.Mne len po 2.týž. dali dole prevez a vybrali stehy, týždeň som repíkovala a celkom pekne sa odlupovali deň čo deň chrastičky.Od dnes už môžem potierať nechtíkovou mastičkou a na to mokvavé miesto som dostala gelové krytie Hydrotac, ešte síce neviem čo to bude lebo nikde som to v lekárni ani v zdravot.pomôckach nedostala a teraz som si to objednala. Tak uvidím. To miesto kde mi to mokvá ma vôbec nebolí ani na dotyk a dnes som tam dostala aj nejakú injekciu.
Alusss, presne viem čo pocituješ pred operáciou ale ubezpečujem že sa to dá vydržať a tá bolesť je taká na 2-3 dni ale to dostaneš utišujúce lieky. Všetko ostatné sa dá vydržať, najmä ked uvidíš aké ich budeš mať pekné maličké :-), bez záťaže. Držim palce a s úsmevom do toho.

pipko41

Alusss:

ahoj ja som po operacii asi 2 mesiace aj 2 tyzdne. Nic ma uz neboli ale tie jazvy mam este niekde tvrdee.

Mne prave prsko trosku mokvalo ale riesila som to tak aby bolo stale v suchu a sa to same zahojilo. Nestrhavala som si nic. Vsetko som nechala tak aby sa to same zahojilo.

Ja som si tiez planovala ze pojdem po 2 tyzdnoch do prace ale radsej som este ostala doma. necitila som sa nato.

nemas sa coho bat nie je to nic strasnee. :)

alusss

snehuliena ty si koľko po operácii? a ty pipko?
marsmeloun ty prosím ťa nič podobné sem už nedávaj kým nebudem mať po opke...a ako to ide s vybavovaním?
ja sa už začínam báť...a mne to vychádza tak že dva týždne po opke by som mala ísť do práce, myslíte že to bude ok? ak by sa to dobre hojilo tak snád dáko bude. a kočky ked vám to tak mokvá že tam ešte nie je chrasta, aj to bolí na tom mieste? už začínam panikáriť...juj

snehuliena

dengra
ďakujem, ano ja len repíkujem a tá gáza sa mi tam stále prilepila a vždy som to strhla, tak tam dávame takú gelovú zvlhčenú gázu a to pekne same zíde- nič nestrhne a neprilepí sa. Len neviem či sa to po tím hojí, keď to nemá možnosť byť v suchom, lebo stále to mokvá. No musím vydržať - v utorok idem na kontrolu tak uvidím.

dengra

Snehuliena:
ahoj. Neboj, to sa zahoji. Mne to tiez 2 tyzden po opke mokvalo,presne tam kde tebe. Netreba s tym nic robit, ani sa tam nesprchuj, iba s tym repikom mozes a potom daj si nato este gazu. Ono to nevadi,ze to mokva, doktor povedal ze to je dobre. Potom ti to zaschne, urobi sa chrasta a potom odpadne, len na silu netrhaj. Ja ich ma uz cele zahojene, len niekde su jazvy este tvrdsie.
Ja si ich aj teraz potieram olivovym olejom.
Majte sa.

Marsmeloun

aôle možno to bola jej chyba ... bo vyzeraju pekne len hore ta koža .. ale to odmietla ona si to dať zmodelovať ..

snehuliena

ahojte, ja už tretí deň repíkujem, len som nešťastná pod ľavým prskom mám otvorenú ranu v ryhe kde sa stretáva T rez. stále my to mokvá a nejak sa to nehojí. Ostatné rany pekne schnú. poradte čo s tou otvorenou ranou?

pipko41

alusss:

Ahoj ja sa sem chodim kuken každý den ci nieco nie je nove.

No ja pokracujem v hojeni. Lave prsko uz je super zahojene uz len cakam kym mi jazvy vyblednu ale su este trosku tvrde.

No a tomu pravemu to trva trosku dlshie, este tam je to take skarede dole v tej ryhe. Ale aj to sa casom upravi :)