Zmenšenie prsníkov

Marsmeloun

zdenka bola som u Zamboja na konzultácii .... ja mám všeobecnu poisťovnu tá to preplatí len na zmluvných pracoviskách nikde inde aj to nie každemu ... u Zamboja sa to dá riesitť tak , že ak ti poistovna dovolí to urobiť na sukromnej klinike ... na špeciálnu žiadosť ... alebo potom že by ťa zoperoval v Banskej štiavnici tam je to lacnejšie .. ale tebe by to bolo strasne daleko ... ak mas všeobecnu poistovnu o špoeciálnu žiadosť sa ani nesnaž ... zbytočne má stala 2 mesiace vybavovania a aj tak hovno z toho ...

snehuliena

Ďakujem, Vám za podporu dengra,
pipko41,Marsmeloun
moje okolie to ešte nevie tak sa vytešujem s vami, nejak sa mi o tom nechce hovoriť, lebo ten kto to nemá veľké a pekné nevie o tom vôbec nič, ale tu vidím že nie som sama :-)No predsa len niekomu som to povedala :-) muž, rodičia a nejakých 15 lekárov s ktorými to riešim :-)zajtra si idem pre výsledky na interné a potom na anesteziológiu. A potom príde definitívne rozhodnutie aj na papieri - aspoň dúfam , už to chcem mať za sebou. ďakujem Vám

zdenka77

Marsmeloun

No písala som tomu Zambojovi a odpísal, že momentálne nemá s poisťovnami zmluvy, ale že nech si idem vybaviť potvrdenia a potom prísť k nemu na konzultáciu :) tak hádam by sa to u neho aj nejak dalo..problémy s chrbticou mám riadne, na rehabilitáciach som bola už tri krát!! od strednej behám po doktoroch..bolesť cítim každý den a už sa jej chcem zbaviť..a myslím si, že toto je najlepšie riešenie..Hoci košík mam 70/D ,ale myslím, že mi prsia prekážajú, kedže som chudučká..Len doktor vážny sympoš, až rozmýšlam, či sa ho hambiť nebudem hihi..

elkei

Prepacte,opravujem sa....chcela som,ze ma neodradil od vybavovania. A taktiez drzim vsetkym babam palce,ktore sa rozhodli podstupit tuto operaciu.Ja som sa konecne odhodla, keby to bolo take jednoduche a mozne, hned by som sla aj teraz :)) a som rada ze ma v tom podporuje aj priatel a aj rodina.

elkei

Ahojte,tak som si zacala vybavovat papiere a musim povedat,ze som rada,ze mam takeho chapaveho ortopeda, neurologicku a aj gynekologicku,ze ked som za nimi s tym prisla,tak som mnou suhlasili,ze dobre rozmyslam do buducnosti,ze by som aj mala narok z poistovne pri tom vsetko co mam. Len sa chcem este spytat, dievcata, ohladom toho preplacania, ci v sucastnosti preplaca poistovna celu operaciu, lebo ortopedovi sa tomu velmi verit nechcelo,ze by boli az taki ochotni v poistovni, ja mam VZP. Ma trosku zneistil,ale zas odradil od vybavovania :)

dengra

Snehulienka ahoj :)
tak uz sa ti to krati:) neboj sa nicoho, ja som sa tiez strasne bala, ale neni to nic, bolest ziadna, iba dva dni, ale to som ani tabletky nepotrebovala :)Teraz sa len tesim, ze ich mam uz male :)

Len sa bojim, aby mi dost neklesli, uz teraz dostali svoj tvar, este sa stale usadzaju, len by uz mohli ostat tak ako su.
Po opke boli ovela pevnejsie ako teraz, len to boli opuchnute..

Snehulienka drzim palce a potom daj vediet:)vsetko dobre dopadne..

Marsmeloun

no ja hej :D :D škoda že zatial len teoretická :-((( dnuhuliena aj ja ti velmi držím palce uvoidíš vsetko dobre dopadne ... prosím ťa potom sa ozvi ako si spokojná s pracou a ake to bolo ..-. no verím aj ja ... ale už mesiac cakám a stale nic .... :-((( no ved už aj ked to nevíde... tak budem ja chudobná studenka dako si na to našetriť ...... snehulka tak sa pls potom ozvi ...budem čakať :) neboj dopadne to super :)

pipko41

snehuliena

Ahoj tak ti drzim palce aby to vsetko dobre dopadlo a nicoho sa neboj uvidis budes sa tesit a bolest nie je skoro ziadna. tak sa drz :)

snehuliena

tak, konečne som dočítala polovičku fórumu od str. 50 a som o niečo mudrejšia. Čas sa mi kráti a konečne som dostala aj krámy, ako na potvoru meškali....už len doriešiť predoperačné interné a anestez. vyšetrenia.Marsmeloun-inak ty si tu už riadna poradkyňa, máš skúsenosti a zdá sa mi že si si toho už aj veľa preskákala, už ti len želám aby sa ti splnil sen, aby ti už aspoň to rozhodnutie prišlo.Pomoooooc ešte týždeň :-)teším sa a zároveň bojím.
Už nech som po :-)