Zmenšenie prsníkov

carla30

Ahojte dievcata. Som 8 den po operacii, mam rez od bradavky dole a okolo bradaviek, pod prsnikmi nie. Prsia su este bolave, mam natierat Lioton gelom. Ale velkost je super, isla som z E na 75C :) uz pozeram katalogy, vyberam oblecenie :) Stehy mam vstrebatelne, nemusim ist vyberat, co som velmi rada. Chcem sa opytat dievcata, co ste to absolvovali, po akom case zmiznu opuchy, modriny? Podla Dr. mam pouzivat min.3x denne Lioton, nic viac.. Planujem byt na PN este 2 tyzdne, bude to stacit? Dakujem :)

snehuliena

Dr.Ulianko ordinuje utorky stačí prísť a povedať že chcete estetickú konzultáciu. Dá sa aj predtým zavolať ale aj tak čakáš, lebo príchod pacientov sa zapisuje podľa príchodu poradia na papier pri dverách a potom vás volá sestrička.

snehuliena

elkei - mne tiež odporučili Ulianka, ale nevidela so žiadne fotky a recenzie tak mám trocha strach.Ja idem ako samoplatca 1400 eur.

elkei

Ahojte, ja sa tiez chystam do BB do roosveltovej nemocnice, odporucala mi ju gynekologicka...Zatial som este neabsolvovala konzultaciu, neviem akeho lekara si mam vybrat, na mail mi odpisal Mudr. Ulianko, ale tiez som o nom nic nenasla, vlastne ani o ostatnych....chcem sa spytat,ci sa tam ozaj netreba objednavat ako pisu na stranke a ked to chcem dat poistovnu,tak si mam zacat vybavovat papiere este pred konzultaciou alebo mi daju na to nejaky papier? Neviem aky je pri tom postup...dakujem za odpovede

pipko41

Ahojte dievčata:

Ja som po operacii mesiac aj 3 dni a dnes som bola na dalsej kontrole. Lave prsko uz mam zahojene nie je ani prelepene ale pravemu to trva trosku dlhsie to je este zalepene :)

Doktor mi povedala ze si mam to lave natierat kremami a povedal ze indulonou alebo dakym inym mastnym kremom.

Chcem sa spytat ci mi neviete odporucit nejaky ten krem na tie jazvy. A myslite si ze si to uz mozem aj masirovat???

Dakujem za odpovede

Marsmeloun

hej užasný je :D nebola si na konzultácii minuly tyzden v utorok náhodou ??? :D no ... nič veru o nom nie je ... nikde .. jedna kočka u neho bola tuto z fora ale ta sa už potom neozvala po operacii že co a ako ... mna stve to že som nevidela fotky žiadne ... ja som chcela ist k Lehotskemu ale ja som mlada a že on robí tou metodou kedy sa nebude dať kojiť tak ma poslal k tomuto a som spokojná velmi s prístupom ...

snehuliena

Marsmeloun ja idem na operaciu týždeň pred vianocami. konzultáciu už mám za sebou, tiež mám z neho dobrý dojem, milý, sympatický a pekne mi všetko vysvetlil.....len nikde neviem nájsť o ňom nejaké recenzie. a ty kedy ideš??